) -->

ŚLĄSKIE

 

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Racibórz, Świętochłowice.    

Malowanie dachów blaszanych

Malowanie dachów wykonujemy przy zastosowaniu najmocniejszych maszyn czyszczących, gdyż w odróżnieniu od dachówki tutaj siła czyszczenia musi być maksymalna, żeby bez problemu usunąć każde zabrudzenie i dokładnie przygotować dach przed malowaniem. Powierzchnia powinna być czysta i sucha ,wolna od olejów, smarów, sadzy z komina i rdzy.

Malowanie dachówki cementowej

Malowanie dachówki cementowej wykonujemy dla uzyskania efektu nowej dachówki. Nałożona farba na dachówkę nadaje jej gładką strukturę, chroni przed słońcem, chroni przed kwaśnymi deszczami, zapobiega wczesnemu zabrudzeniu, blokuje wnikanie wody przez eliminuje rozsadzanie, które powstaje na skutek zamarzniętej wody wnikniętej w dachówkę.

Czyszczenie dachówki z ciężkich zabrudzeń

Często bywa, że czyszczenie dachówki mechaniczne nie przynosi pożądanego efektu i niszczy pokrycie dachówki. Wtedy jedyną metodą na usunięcie zanieczyszczeń jest nałożenie na dachówkę chemii aktywnej, która reaguje z trudnymi, twardymi zabrudzeniami typu zacieki z rdzy, ślady sadzy, resztki cementu kleju i pozostałych nieczystości.

Mycie dachówki ceramicznej

Mycie dachówki ceramicznej realizujemy przy pomocy myjek wysokociśnieniowych z odpowiednimi dyszami, przepustowością wody oraz ciśnieniem, tak aby nie uszkodzić mytej dachówki. Dodatkowo do mycia dachówki używamy specjalnej chemii, która zabija głęboko wrośnięte mchy, zabija zarodniki oraz ściąga niechcianą patynę z dachówki. Tak wymytą dachówkę można dodatkowo zabezpieczyć poprzez impregnację.

Mycie dachówek cementowych

Mycie dachówek cementowych wymaga dużego doświadczenia oraz koncentracji. Nieumiejętne poruszanie się po dachówce, może spowodować jej popękanie. Mycie dachówek jest delikatnym procesem i żeby przyniosło upragniony efekt, czyszczenie musi być wykonane przy zastosowaniu specjalnej chemii do usuwania zabrudzeń typu rdza z okuć blaszanych, sadza i ciemne zacieki, można je usunąć jedynie za pomocą odpowiednich detergentów.

Malowanie dachu powlekanego poliestrem (teflonem) metodą ciągłą coil coatingu na gorąco

Przez ostatnie dwa lata zapotrzebowanie na malowanie dachu powlekanego poliestrem lub inaczej mówiąc teflonem i metodą ciągłą na gorąco (coil coatingu) bardzo wzrosło. Malowanie dachu powlekanego tym sposobem jest trudne, dosyć kosztowne i wymaga od firmy dużego doświadczenia.