Malowanie dachów

Malowanie dachów dolnośląskie

Chcesz odświeżyć wygląd dachu domu lub innego budynku? Zastanawiasz się, jak przedłużyć żywotność dachówek i blachodachówek? Skutecznym rozwiązaniem w cenie o wiele niższej niż wymiana pokrycia okaże się malowanie dachów – Wrocław i i inne miasta Dolnego Śląska to region, w którym możesz skorzystać z profesjonalnych usług Grupy Biotop. Przekonaj się, jak korzystnie malowanie dachów wpłynie na ich wygląd, jakość i żywotność.

Malowanie dachów woj. Dolnośląskie
jakie niesie korzyści?

Twój dach malujemy za pomocą specjalistycznych farb, dzięki którym jakość i właściwości dachówek i blach dachowych wracają do stanu, jaki miały od nowości. Jak to możliwe? Farby posiadają właściwości ochronne, dzięki którym dachówki:

  • nie przenikają wilgocią;
  • stają się mniej podatne na pękanie wskutek zamarzającej wody;
  • są mniej przyjaznym środowiskiem do zakorzeniania się mchów i porostów;
  • stają się odporne na ponowne osadzanie się zabrudzeń.

Farby do blachodachówek ponadto posiadają właściwości antykorozyjne. Malowanie dachów na Dolnym Śląsku wykonujemy metodą hydrodynamiczną, która pozwala nam w krótkim czasie nałożyć równomierną powłokę na całej powierzchni dachu, w tym również na chropowatej powierzchni dachówek i w szczelinach.

 

Czyszczenie dachów Wrocław i okolice
przygotowanie do malowania lub osobna usługa

Zanim jednak przejdziemy do malowania, konieczne jest skuteczne mycie dachów – Wrocław i reszta województwa dolnośląskiego to region, gdzie możesz liczyć na fachową usługę grupy Biotop w tym zakresie. Używamy wysokociśnieniowych myjek oraz preparatów, które:

  • zmiękczają liczne zabrudzenia;
  • usuwają lepkie i tłuste plamy;
  • neutralizują zarodniki mchów i porostów.

Mycie dachu we Wrocławiu lub innych miastach Dolnego Śląska może być zarówno przygotowaniem dachu do malowania, jak również osobną usługą, idealną np. przy wiosennych porządkach.

Malowanie dachów w dolnośląskiem
nadajemy blask budynkom

Malowanie dachów to także odświeżenie jego wyglądu i znacząca poprawa estetyki. Grupa Biotop daje do wyboru 5000 odcieni różnych kolorów, a w gratisie konsultację, dzięki której wybierzesz ten właściwy, jak najlepiej pasujący do stylistyki budynku.

Malowanie dachów
Wrocław i inne miasta Dolnego Śląska

Miasta na Dolnym Śląsku, w których Grupa Biotop wykonuje czyszczenie i malowanie dachów to: Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Bolesławiec, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Kamienna Góra, Kłodzko, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzelin, Środa Śląska, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja.

 

Malowanie dachu
Katowice i inne miasta na Śląsku

Grupa Biotop świadczy swoje usługi w okolicach niemal wszystkich ośrodków miejskich na Śląsku. Miasta, w okolicach których możesz liczyć na malowanie dachów to Katowice, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory, Będzin, Bieruń, Cieszyn, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Pszczyna, Racibórz, Tarnowskie Góry Wodzisław Śląski, Zawiercie, Żywiec.