Malowanie dachów Świętokrzyskie - Czyszczenie i mycie dachów Świętokrzyskie - Grupa Biotop
Malowanie dachów Świętokrzyskie

Malowanie dachów Świętokrzyskie

Przywróć dachówkom pierwotne właściwości ochronne oraz spraw, że odzyskają blask bez wydawania kilkudziesięciu tysięcy złotych na wymianę pokrycia. Jak to możliwe? Te same efekty zapewni profesjonalne malowanie dachów w Kielcach i innych miejscowościach województwa świętokrzyskiego z Grupą Biotop. Zapoznaj się z usługami, jakie świadczymy w województwie świętokrzyskim i uzyskaj te same efekty, jakie dałaby wymiana dachówek lub blach.

Malowanie dachów świętokrzyskie
korzyści

Malowanie dachu przez Grupę Biotop to praca, której celem jest przywrócenie dachówkom lub blachom dachowym nie tylko świeżego wyglądu, ale również właściwości ochronnych, dzięki którym będą skutecznie chronić głębsze warstwy poszycia przed niszczącymi czynnikami zewnętrznymi, do których należą m.in.:

  • wilgoć,
  • ujemne temperatury,
  • zanieczyszczenia emisyjne,
  • mchy, algi i inne porosty,
  • promienie UV,
  • korozja.

Dachówki pomalowane specjalistyczną farbą zatrzymują wilgoć, która próbuje przenikać przez strukturę dachówek do głębszych warstw poszycia lub staje się przyczyną postępowania korozji na dachach blaszanych. Przestają być także podatne na pękanie w skutek zamarzającej wody, nie sprzyjają ukorzenianiu się porostów, a także nabierają powłoki, która ułatwia czyszczenie dachów. Dachy blaszane ponadto są chronione przed postępowaniem korozji.

Jak przebiega malowanie dachów Kielce
i okolice

Grupa Biotop stosuje skuteczną metodą malowania hydrodynamicznego na gorąco. Polega ona na aplikacji za pomocą agregatów ciśnieniowych farby rozbitej na mikrokropelki i podgrzanej do temperatury, która nadaje jej odpowiednie właściwości przyczepne. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie wykonać naszą pracę szybko i dokładnie, nakładając na dach dwie równomierne warstwy farby, które kryją szczelnie chropowatą powierzchnię dachówek.

Malowanie dachu w województwie Świętokrzyskim i Kielcach

Czyszczenie dachów Kielce
i inne miasta województwa świętokrzyskiego

Zanim przejdziemy do malowania dachu, musimy go odpowiednio przygotować. W tym celu przeprowadzamy czyszczenie dachów – w Kielcach i innych miastach województwa świętokrzyskiego możesz liczyć na fachową usługę czyszczenia za pomocą specjalistycznych środków, które:

  • rozmiękczają trudne do usunięcia zabrudzenia;
  • działają biobójczo, neutralizując zarodniki porostów;
  • usuwają plamy tłuste i lepkie.

Mycie dachów w świętokrzyskim może poprzedzać malowanie lub być osobną usługą.

Czyszczenie i mycie dachów - Świętokrzyskie/Kielce

Malowanie dachów Kielce
i inne miejscowości województwa świętokrzyskiego

Czyszczenie oraz malowanie dachów Grupa Biotop wykonuje na terenie niemal całego województwa świętokrzyskiego. Obsługujemy okolice takich miejscowości, jak: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Jędrzejów Starachowice, Busko-Zdrój, Sandomierz, Staszów, Końskie, Włoszczowa, Skarżysko-Kamienna, Pińczów, Opatów, Kazimierza Wielka.

Malowanie dachów świętokrzyskie – cena

Malowanie dachów w województwie świętokrzyskim zawsze wyceniane jest indywidualnie. Cena usługi zależy od kilku czynników, między innymi powierzchni dachu, wybranego rodzaju farby czy lokalizacji. CEna usług waha się w granicach 35-80 złotych za metr kwadratowy, łatwo zatem wyliczyć, że pomalowanie dachu o powierzchni 150 metrów kwadratowych będzie kilkukrotnie tańsze niż wymiana dachówek, a przyniesie nawet lepsze efekty.