Malowanie dachów Łódzkie - Czyszczenie i mycie dachów Łódzkie - Grupa Biotop
Malowanie dachów Łódzkie

Malowanie dachów Łódzkie

Malowanie dachów to usługa, dzięki której wydłużysz żywotność dachówek lub blachodachówek, przywracając im właściwości ochronne i estetyczny wygląd. Innymi słowy – osiągniesz dokładnie ten sam efekt, jaki przyniosłoby położenie nowego dachu. Różnica leży w cenie, która jest nieporównywalnie niższa. Dowiedz się wszystkiego o malowaniu dachów w województwie łódzkim z Grupą Biotop.

Malowanie dachów Łódź i województwo łódzkie
jakie niesie korzyści?

Korzyści z malowania dachów mają dwa oblicza – po pierwsze mówimy o aspekcie wizualnym. Dach jest czysty i wygląda świeżo, przywracając blask całemu budynkowi. Drugi aspekt, znacznie ważniejszy z technicznego punktu widzenia, to właściwości ochronne, jakie zyskują pomalowane dachówki lub blachy.

Dzięki właściwościom specjalistycznych farb, pomalowane dachy:

  • stają się odporne na działanie wilgoci, która nie wnika w strukturę dachówek i nie przenika do głębszych warstw poszycia;
  • nie pękają w wyniku zamarzania wody przy ujemnych temperaturach;
  • są niesprzyjającym środowiskiem do zakorzeniania się mchów, alg i innych porostów;
  • stają się znacznie łatwiejsze do czyszczenia dzięki ochronnej powłoce, zapobiegającej osadzaniu się zabrudzeń;
  • są odporne na postępowanie korozji (dachy blaszane).

Nie można zapomnieć również o poprawie estetyki całego budynku – malowania dachów w Łodzi z grupą Biotop to możliwość wyboru ponad 5000 odcieni różnych kolorów, dzięki którym utrzymasz estetykę budynku niezależnie od stylu architektonicznego.

Malowanie dachów Łódź
jak to wygląda?

Grupa Biotop to profesjonaliści, którzy wykorzystują nowoczesne metody, umożliwiające osiąganie najlepszych efektów. Podczas malowania dachów stosujemy metodę hydrodynamiczną z podgrzaniem farby. Farba, rozbita na mikrokropelki, jest dozowana pod wysokim ciśnieniem za pomocą agregatu. Umożliwia to bardzo dokładne pokrycie całej powierzchni w krótkim czasie, a ponadto z zachowaniem równomiernej grubości powłoki. Podgrzanie farby do odpowiedniej temperatury pozwala osiągnąć jej prawidłowe właściwości, m.in. przyczepne.

Malowanie dachu w województwie Łódzkim i Łodzi

Mycie dachów Łódź
i inne miasta województwa łódzkiego

Zanim zajmiemy się malowaniem dachu, musimy go odpowiednio przygotować, a czynnością konieczną jest czyszczenie dachów – Łódź i inne miasta województwa łódzkiego to okolice, gdzie świadczymy usługi mycia dachu środkami czyszczącymi, które:

  • usuwają tłuste i lepkie plamy;
  • zmiękczają osiadłe na dachu zanieczyszczenia,
  • mają działanie biobójcze, neutralizujące zarodniki porostów.

Mycie dachu w Łodzi i okolicach może nie tylko poprzedzać malowanie, ale również być osobną usługą.

Czyszczenie i mycie dachów - Łódzkie/Łódź

Malowanie dachów Łódź
i inne miasta województwa łódzkiego

Malowanie dachu to usługa, którą Grupa Biotop świadczy w okolicach takich miejscowości w województwie łódzkim, jak: Łódź, Zgierz, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Sieradz, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Kutno, Zduńska Wola, Wieluń, Łowicz, Łask, Opoczno, Wieruszów, Brzeziny, Rawa Mazowiecka, Poddębice, Pajęczno, Łęczyca.

Malowanie dachów łódzkie – cena

W zależności od rodzaju farby, lokalizacji oraz powierzchni dachu to koszt około 38-68 złotych za metr kwadratowy. Łatwo zatem policzyć, że pomalowanie, czyli zabezpieczenie dachu o powierzchni około 150 metrów kwadratowych będzie kosztować co najmniej dziesięć razy mnie niż wymiana dachówek, a zagwarantuje takie same efekty.