Wizualizacje - Wizualizator koloru dachu i elewacji - Grupa Biotop

Wybierz kolor

Na żywo będzie jeszcze lepiej.

Kolor dachu możesz zmieniać równie łatwo, co ścian — sprawdź, używając poniższego konfiguratora!

Wybierz
dach wizualizacja elewacja wizualizacja

Kolor dachu i elewacji – wizualizacja

Biotop stosuje wyjątkowe, podgrzewane farby w dużej palecie kolorów RAL, które zwiększają odporność na wodę, mróz czy śnieg (m. in. wosk, teflon).

To dachy jak nowe – i gotowe na wszystko.

Wybierz kolor swego odnowionego dachu i zmień wizualizację w rzeczywistość jednym telefonem.

Masz już pomysł na kolor dachu i elewacji swojego domu? Budujesz go zupełnie od nowa lub przeprowadzasz gruntowną renowację i zastanawiasz się nad nowymi kolorami? Wizualizator dachu i elewacji Grupy Biotop pozwoli Ci dokładnie zapoznać się z tym, jak będą prezentować się elewacja i dach Twojego domu po nałożeniu wybranego koloru. Wypróbuj niezwykle bogatą paletę dostępnych kolorów i przekonaj się na własne, które barwa okaże się najlepsza dla Twojego domu.

Wizualizator koloru dachu oraz elewacji

Nierzadko wybór farby na ściany do wnętrza jest dużym wyzwaniem, a co dopiero kolor elewacji czy dachu, które mają być inwestycją na wiele lat, w dodatku widoczną dla każdego. Dzięki wizualizacjom Grupy Biotop nie musisz polegać na swojej wyobraźni. Możesz zobaczyć, jak będzie prezentował się każdy z kolorów farby dachowej, spośród dostępnych w ofercie naszych usług. Co więcej – gwarantujemy, że każdy z kolorów na żywo będzie prezentował się jeszcze lepiej niż na wizualizacji.

Wizualizacja elewacji i dachu – dostępne kolory

W Grupie Biotop zadbaliśmy o to, żeby każdy mógł dobrać odpowiedni kolor dachu, niezależnie od swoich preferencji czy stylu architektonicznego, zgodnie z którym powstał Twój dom. W naszej ofercie dostępnych jest:

  • ponad 100 kolorów RAL, które mogą pokryć dach Twojego domu;
  • ponad 173 kolorów RAL, które mogą znaleźć się na elewacji ścian.

Wypróbuj każdy z nich lub kilka wybranych i przekonaj się, który najlepiej będzie prezentował się na Twoim domu. Do wyboru masz całą paletę zarówno ciemnych, jak i jasnych barw, dzięki którym możesz swobodnie zaaranżować od zewnątrz swój dom zgodnie z zasadami estetyki zarówno nowoczesnych i minimalistycznych stylów, jak również bogatszych w zdobienia i jaskrawsze barwy klasycznych rozwiązań. Wizualizacja dachu rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Estetyka i jakość malowania dachu

Oprócz dowolności w wyborze farby możemy zagwarantować coś jeszcze – wysoką jakość farb do malowania dachu i długotrwałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Trwałość powłoki dodatkowo zwiększa podgrzewania farby przed malowaniem do odpowiedniej temperatury.

Wizualizacja dachu online – blacha czy dachówka?

Postaraliśmy się, aby nasz wizualizator dachu i elewacji jak najlepiej zobrazował to, jak będzie wyglądał Twój dom po naniesienie na ściany i dach wybranych kolorów. Dlatego przygotowaliśmy realistyczne wizualizacje domów pokrytych dachówką lub blachą. W zależności od tego, jaki materiał pokrywa dach Twojego domu lub co widnieje na projekcie, możesz wypróbować kolor na tym modelu, który jest najbardziej zbliżony do rzeczywistości.

Wizualizacja dachu – wybierz najlepiej

Wiesz już, jak ma wyglądać dach Twojego domu? Odmień jego wygląd i przywróć mu pierwotne właściwości ochronne. Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy i zamów usługę w Grupie Biotop.