Wizualizacje - Grupa Biotop

Wybierz kolor

Na żywo będzie jeszcze lepiej.

Kolor dachu możesz zmieniać równie łatwo, co ścian — sprawdź, używając poniższego konfiguratora!

Biotop stosuje wyjątkowe, podgrzewane farby w dużej palecie kolorów RAL, które zwiększają odporność na wodę, mróz czy śnieg (m. in. wosk, teflon).

To dachy jak nowe – i gotowe na wszystko.

Wybierz kolor swego odnowionego dachu i zmień wizualizację w rzeczywistość jednym telefonem.

Wybierz

Kolor dachu i elewacji – wizualizacja

Masz już pomysł na kolor dachu i elewacji swojego domu? Budujesz go zupełnie od nowa lub przeprowadzasz gruntowną renowację i zastanawiasz się nad nowymi kolorami? Wizualizator dachu i elewacji Grupy Biotop pozwoli Ci dokładnie zapoznać się z tym, jak będą prezentować się elewacja i dach Twojego domu po nałożeniu wybranego koloru. Wypróbuj niezwykle bogatą paletę dostępnych kolorów i przekonaj się na własne, które barwa okaże się najlepsza dla Twojego domu.

Kolor dachu i elewacji – wizualizacja

Nierzadko wybór farby na ściany do wnętrza jest dużym wyzwaniem, a co dopiero kolor elewacji czy dachu, które mają być inwestycją na wiele lat, w dodatku widoczną dla każdego. Dzięki wizualizacjom Grupy Biotop nie musisz polegać na swojej wyobraźni. Możesz zobaczyć, jak będzie prezentował się każdy z kolorów farby dachowej, spośród dostępnych w ofercie naszych usług. Co więcej – gwarantujemy, że każdy z kolorów na żywo będzie prezentował się jeszcze lepiej niż na wizualizacji.

Wizualizacja elewacji i dachu – dostępne kolory

W Grupie Biotop zadbaliśmy o to, żeby każdy mógł dobrać odpowiedni kolor dachu, niezależnie od swoich preferencji czy stylu architektonicznego, zgodnie z którym powstał Twój dom. W naszej ofercie dostępnych jest:

  • ponad 100 kolorów RAL, które mogą pokryć dach Twojego domu;
  • ponad 173 kolorów RAL, które mogą znaleźć się na elewacji ścian.

Wypróbuj każdy z nich lub kilka wybranych i przekonaj się, który najlepiej będzie prezentował się na Twoim domu. Do wyboru masz całą paletę zarówno ciemnych, jak i jasnych barw, dzięki którym możesz swobodnie zaaranżować od zewnątrz swój dom zgodnie z zasadami estetyki zarówno nowoczesnych i minimalistycznych stylów, jak również bogatszych w zdobienia i jaskrawsze barwy klasycznych rozwiązań. Wizualizacja dachu rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Estetyka i jakość malowania dachu

Oprócz dowolności w wyborze farby możemy zagwarantować coś jeszcze – wysoką jakość farb do malowania dachu i długotrwałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Trwałość powłoki dodatkowo zwiększa podgrzewania farby przed malowaniem do odpowiedniej temperatury.

Wizualizacja dachu online – blacha czy dachówka?

Postaraliśmy się, aby nasz wizualizator dachu i elewacji jak najlepiej zobrazował to, jak będzie wyglądał Twój dom po naniesienie na ściany i dach wybranych kolorów. Dlatego przygotowaliśmy realistyczne wizualizacje domów pokrytych dachówką lub blachą. W zależności od tego, jaki materiał pokrywa dach Twojego domu lub co widnieje na projekcie, możesz wypróbować kolor na tym modelu, który jest najbardziej zbliżony do rzeczywistości.

Wizualizacja dachu – wybierz najlepiej

Wiesz już, jak ma wyglądać dach Twojego domu? Odmień jego wygląd i przywróć mu pierwotne właściwości ochronne. Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy i zamów usługę w Grupie Biotop.

PROSTA I SZYBKA WYCENA

Skorzystaj z naszego prostego, intuicyjnego kalkulatora,
aby już teraz sprawdzić wycenę malowania Twojego dachu.

Wybierz spośród nawet 7000 kolorów RAL. Możemy dopasować również kolor do
przesłanej przez Ciebie próbki.

Efekt nowego dachu gwarantowany!