Rekrutacja 2023 - Grupa Biotop
Rekrutacja 2023

Rekrutacja 2023 BIOTOP!

MYŚLENICE I OKOLICE !

Jeśli jesteś z okolic Myślenic i poszukujesz pracy, to mamy dla Ciebie idealną ofertę! Jesteśmy firmą Biotop, która zajmuje się profesjonalnym malowaniem dachów na terenie całej Polski. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy obecnie ludzi do obsługi myjek ciśnieniowych i agregatów malarskich.

Nasza grupa składa się z kilkunastu wyspecjalizowanych brygad, co potwierdza naszą pozycję lidera w tej branży. Nieustannie inwestujemy w najlepszy sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Podczas każdej renowacji wykonujemy nakładanie piany aktywnej, mycie ciśnieniowe myjką  oraz malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym. 

top bar - rekrutacja Grupa Biotop

Nasze wymagania

Poszukujemy osób, które spełniają nasze wymagania, czyli posiadają prawo jazdy kat. B, są lojalne i zaangażowane w pracę oraz nie boją się pracy na wysokościach. Jeśli spełniasz te wymagania, jesteśmy przekonani, że poruszanie się na dachu nie sprawi Ci większej trudności. Nie musisz się również martwić, jeśli nie masz doświadczenia w obsłudze sprzętu malarskiego i myjącego, ponieważ te umiejętności nabędziesz z nami.

Oczekujemy od kandydatów uczciwości, rzetelności oraz dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy i wszelkich korzystnych działań, które przyczynią się dla dobrego wizerunku firmy. W zamian oferujemy szkolenia wysokościowe i branżowe, wysokie wynagrodzenie (od 30 do 100 zł za godzinę) oraz możliwość awansu na kierownika brygady i odpowiednią premię od wypracowanych kwot.

 

Przykładowy pracownik podczas pracy w GrupieBiotop

Nauczymy Cię wszystkiego!

Wspieramy rozwój naszych ludzi i dlatego zapewniamy:

  • szkolenia wysokościowe i branżowe 
  • wysokie wynagrodzenie (od 30 do 100 zł za godz.)
  • możliwość awansu na kierownika brygady i odpowiednią premię od wypracowanych kwot 
GrupaBiotop - pracownicy podczas szkolenia

Dołącz do Nas!

Wykorzystaj szansę rozwinięcia swoich umiejętności, zdobywając doświadczenie u boku najlepszych fachowców. Poczuj satysfakcję ze swojej pracy i zarabiaj dobrze w dynamicznie rozwijającej się firmie. Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami pod numerem 790-703-304

Czekamy właśnie na Ciebie!

 

Właściciel firmy Biotop

Mikołaj Wincenciak

 

Przedstawianie planu działania w Grupie Biotop

SŁUCHAJ NASZYCH KLIENTÓW

Najlepszą reklamą jest to, co mówią o nas inni. Oddajmy więc głos naszym Klientom. Wszystkie opinie są w stu procentach autentyczne.

google

Sprawny ten Wasz BIOTOP cały
W swych działaniach doskonały,
Bo z dachami czyni czary:
Dziś jak nowy – wczoraj stary.
I miło rozejrzeć się wokół:
Dom zyskał urodę – Ty spokój,
Stąd radość człowieka rozpiera,
Że wybrał takiego „żonglera”.
Co sprawił, że kłopot zanika:
Rdzy nie ma i woda nie sika.

Po głowie myśl taka przeleci,
Że warto ich innym polecić.

facebook

Biotop to bez wątpienia nr 1 renowacji dachów. Profesjonalizm dotyczy wszelkich działań związanych z usługą! Począwszy od informacji o firmie, materiałach, technikach, terminach i jakości usługi. Pracownicy zaangażowani, uprzejmi, sympatyczni z poczuciem humoru, profesjonaliści w działaniu. Świetna współpraca, plus jakość usługi zasługuje na uznanie i polecenie. Jestem bardzo zadowolony, że z kilku firm, z którymi prowadziłem negocjacje, wybrałem grupę biotop. Życzę wielu zamówień.

google

Szanowni Państwo, mycie i czyszczenie, konserwacja, malowanie dachu – wielu właścicieli domów rozważa tę operację. Ja po wstępnej wpadce – próba zatrudnienia niewłaściwych ludzi – złapałem fortunę za nogi. Mój dach wyczyścili, zakonserwowali i pomalowali dwaj panowie z firmy Biotop w Myślenicach. Bagatela – w linii prostej pewnie jest to ponad 500 km do Rumii, a dostępnymi drogami około 700 km. Panowie przywożą kompletny, profesjonalny sprzęt, ich dzień wypełnia tylko praca. Wysięgniki, dźwigi – nie, techniki alpinistyczne. dlaczego napadło mnie nagle takie roztkliwianie się? Kiedy patrzę na ten dach zbliżając sie do domu (a to już około dwóch lat od malowania) to myślę że naturalnym odruchem przyzwoitego człowieka (chciałbym być takim człowiekiem) powinno być powiedzenie głośno – bardzo dziękuję, bardzo doceniam, bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę wielu lat tak wspaniałej działalności.

oferteo

Dziękuję firmie Biotop za profesjonalne wykonanie usługi naprawy, impregnacji i pomalowania dachu. Praca wykonana ekspresowo, wszelkie niejasności wyjaśnione {…} a przede wszystkim wszystko odbyło się w przemiłej atmosferze.

google

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Woli Dębińskiej zleciła firmie Biotop malowanie 4 dachów na budynkach mieszkalnych z dwuspadowym dachem. Prace, mycie, uszczelnienie malowania wykonano profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Dziękujemy Panom Przemkowi, Andrzejowi i Szymkowi- pracownikom firmy Biotop, za duże zaangażowanie i profesjonalizm.

mail

Podziękowania za realizację i renowację dachu, za wspaniałą ekipę, która na każde moje pytanie była w stanie spokojnie i z pełną profesją odpowiedzieć. Można być dumnym z takich pracowników i każdej firmie takowych pracowników bym życzył. Ponadto po wykonaniu fachowej pracy na dachu na mojej posesji pozostawili ład i porządek. Oby każda firma remontowo-budowlana tak postępowała- muszą się od Was uczyć. Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi a w szczególności ekipie, która u mnie pracowała.

google

Państwa firmę poleciła nam znajoma, u której także Państwa firma wykonywała usługę. Była bardzo zadowolona – zobaczyliśmy efekt pracy i również zdecydowaliśmy się dać „drugie” życie naszej starej 20-letniej cementowej dachówce. […] Efekt okazał się piorunujący, cały dom wygląda jak nowy. Firma wyjeżdżając pozostawiła po sobie porządek. Serdecznie polecamy tę firmę osobom, które oczekują profesjonalizmu, dbałości o detal i odpowiedniemu zabezpieczeniu wszystkich przestrzeni w czasie wykonywanej usługi.

google

Wspólnie z małżonką długo szukaliśmy rzetelnej firmy, która odnowi nasz dach na najwyższym poziomie, ponieważ nie chcieliśmy więcej wracać do tego tematu. Prześledziliśmy wiele realizacji tej firmy na żywo w naszej okolicy nawet do 8 lat wstecz. Dachówki dalej wyglądały jak nowe (kolor, połysk) i bez mchu. Polecamy gorąco firmę Biotop- nie zawiedziecie się.

oferteo

Zdecydowaliśmy się z żoną na wybór firmy ,,Biotop”. Już podczas rozmowy telefonicznej widać, że ma się do czynienia z profesjonalną firmą. Przyjechała do nas ekipa w składzie Grzegorz i Bartek, sprzęt jakim dysponuje firma robi ogromne wrażenie. Pierwszego dnia Panowie zabrali się za mycie 20 letniej dachówki. Drugiego dnia wykonali malowanie. Efekt dachówka wygląda piorunująco. Nawet nowa tak nie wyglądała, prace zostały wykonane sprawnie, czysto i w umówionym terminie. Polecamy każdemu!

mail

Dziękuję, bardzo dziekuję!
Trzeba pryznać że jesteście gigantami w tym co robicie! Trudno znaleźć właściwe słowa aby wyrazić to co czuje. Robota pierwsza klasa! Ekipa rewelacyna! Wokół domu i na elewacji nawet plamki, jednym słowem pełny profesjonalizm. Dzisiaj od rana przchodzą sąsiedzi i są zaskoczeni tempem ¡ jakością prac. Życze zdrowia i wielu sukcesów kłaniając się nisko, jeszcze raz dziękuję.

google

Dach wygląda lepiej niż od nowości ! Pełen profesjonalizm. Dopasowali kolor do garażu na którym była nowa blachodachówka. Efekt przerósł moje oczekiwania.

google

Robert Biotop Lewandowski! – co ich łączy?

Firma BIOTOP to profesjonalna, rzetelna firma, a ekipa Pana Roberta strzela piękne dachy, niczym Robert Lewandowski bramki! Szybko, sprawnie i elegancko wykonana robota. Polecam!

google

Realizacja dla firmy BRANDGOOD, powierzchnia dachu 1000m2, blachodachówka.
Usługa wykonana profesjonalnie, bez poprawek. Po zakończeniu wszystkich prac dach wygląda jak nowy.
Rekomendujemy firmę BIOTOP.

favore

Firma godna polecenia, doskonała współpraca od pierwszego kontaktu, szybkie i rzetelne ofertowanie, płynna komunikacja, terminowość, doradztwo na profesjonalnym poziomie. Malowanie dachu wykonane pierwszorzędnie i bez żadnych komplikacji. Powyżej oczekiwań.

oferteo

Profesjonalna ekipa, błyskawiczna fachowa robota, Top topów co chodzi o nakładanie farby na gorąco w Polsce. Serdecznie polecam!

google

W ciagu ostatnich 20 lat nie spotkaliśmy się z tak profesjonalnym podejściem. Od zamówienia aż do realizacji bez jakichkolwiek uwag. Zespół Panów Bartek i Mateusz profesjonalnie, sprawnie, czysto z uśmiechem pomimo ekstremalnej temperatury.
Brawo, jeszcze raz dziękujemy!
Pozdrowienia

google

U mnie malowali Rafał i Łukasz. Miałem do czynienia z różnymi ekipami, ale Ci są na pierwszym miejscu w historii moich budów i remontów. Sam ich sprzęt zajął cały podjazd, a sterylność pry wykonywaniu tej roboty była po prostu niewyobrażalna. Piękny spektakl trzymający w napięciu 🙂 Po pierwszej warstwie farby weszli na dach kolejny raz z dmuchawą i wydmuchali każdy pyłek. Szok !!! Gorąco polecam: zorganizowani, sprawni, dokładni.

oferteo

Pewna sprawdzona firma, działają, przede wszystkim szybko i sprawnie, oraz używają wysokiej jakości farb które dobrze trzymają się na dachu.

facebook

Dziękuję firmie Biotop za profesjonalne wykonanie usługi naprawy, impregnacji i pomalowania dachu. Praca wykonana ekspresowo, wszelkie niejasności wyjaśnione…a przede wszystkim wszystko odbyło się w przemiłej atmosferze.

facebook

Pracownicy firmy Biotop super zorganizowani, praca wykonana szybko i profesjonalnie, wokół domu zero bałaganu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi malowania dachu i polecamy każdemu!!! Dziękujemy!

oferteo

Super ekipa, we Wrocławiu czyściłem i malowałem dach na gorąco duży /360m2/ i skomplikowany z zamontowanymi panelami i czterema tzw. facjatkami/. Pan Dariusz z kolegą poradzili sobie doskonale. Fachowość, sprzęt i zostawiony po robocie porządek – z czystym sumieniem twierdzę, godne polecenia.

mail

Po wielodniowym przeszukiwaniu ofert różnych firm na czyszczenie i malowanie dachu naszego domu, zgodnie z pozytywnymi opiniami klientów BIOTOP – wybraliśmy właśnie Państwa propozycję na wykonanie konserwacji dachu. Pragnę bardzo podziękować za sprawną, szybką i efektywnie wykonaną, zadowalającą usługę. Pan Rafał i p. Daniel wykazali się bardzo sprawną umiejętnością przeprowadzenia prac konserwacyjnych na naszym dachu. […]

google

Gratuluje profesjonalizmu!

Wykonana u mnie usługa malowania blachodachówki (350 m2) oraz 100 mb rynien ze spustami wykonana szybko (w 1 i 1/2 dnia!), bezproblemowo, na uzgodnionych mailowo warunkach. Na koniec miłe zaskoczenie – ostateczna cena była nizsza, niz wczesniejsze ustalenia! Do tego jeszcze gratis od firmy w postaci pomalowania kominów.

Całość wygląda super!

W tej sytuacii pozostaje mi serdecznie podziękować, a zwłaszcza panom: Robertowi,Łukaszowi i Krzysztofowi za dobrze wykonaną  pracę w miłej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecać Waszą firmę. 👍🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

google

Ekipa Mateusz i Mariusz to bardzo dobrzy fachowcy.
Moge polecić tą ekipę, z czystym sumieniem.
Mieliśmy przez 30 lat dach nie umyty Panowie uporali się z nim bez większych przeszkód w niecałe dwa dni łącznie z malowaniem. Po skończonym myciu cała posesja wyczyszczona, kostka umyta na błysk, altanka stojąca obok i domek narzędziowy również. Po umyciu ekipa zaczęła malować, wszystko idealnie zabezpieczone, okna rynny, elewacja oklejone folią. Totalna profeska. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Taka ekipa to skarb w tych czasach! Solidnie, dokładnie, czysto nie mam żadnych uwag. Jeżeli jeszcze się nie możesz zdecydować? Nie czekaj!!! Panowie Brzeźce pozdrawiaja 🙂 Dziękujemy mamy dom jak nowy 🙂

favore

Bardzo, bardzo gorąco polecam usługi tej firmy. Profesjonalizm w każdym aspekcie. Malowanie dachu wykonane terminowo, solidnie i szybko. Jestem pod ogromnym wrażeniem ich organizacji pracy. Dziękuję!

oferteo

Polecam z całego serca taką ogarnięta ekipę jaką tworzą pan Łukasz i Maciej! Pełen profesjonalizm, po malowaniu i czyszczeniu dachu blacha wygląda, jak nowa, wszystko ładnie i dokładnie wykonane, nie spodziewałam się takiego efektu, ale warto było! Pozdrawiam serdecznie i bardzo wam dziękuję za takie piękne wykonanie pracy.

google

Absolutnie profesjonalnie od pierwszego kontaktu do finalizacji usługi. Wszystko terminowo zgodnie z ustaleniami ,fachowo i życzliwie.

Ekipa rewelacja. Dziękuje i tak trzymajcie.

google

Czekałem 5 lat na wystawienie tej opinii aż do ukończenia gwarancji i pewnie bym zapomniał ale bardzo mocno firma biotop utkwiła mi w pamięci 🙂 Nie miałem jeszcze takiej firmy na swoim podwórku, która mogłaby zbliżyć się z jakością i bezproblemową obsługą. Po 5 latach dach wygląda jak po malowaniu. Dachówka nareszcie się nie brudzi i nie traci koloru.

google

Zrealizowalismy wspólnie 2 inwestycje o łącznej powierzchni ponad 6000m2 i w obu przypadkach całość przebiegła bardzo szybko i bez żadnych komplikacji.

google

Z czystym sumieniem polecam firmę Biotop.Malowałem dachówkę ceramiczna ponad 300 m2 dachu miałem sporo wątpliwości przed malowaniem ale pracownicy firmy przekonali mnie,ze usługa będzie bardzo trwała i fachowo wykonana….po malowaniu efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania….efekt niesamowity dach wygląda jak nowy. Użyta została specjalistyczna farba..Teraz woda spływa po dachówce a nie nasiąka jak wcześniej. Polecam!

favore

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z grupą Biotop. Cenimy sobie, oprócz doskonałej jakości, wyjątkowy profesjonalizm, terminowość oraz pasję ludzi tworzących ten zespół.

favore

Polecam gorąco! Firma zrealizowała zlecenie w mgnieniu oka, dach zaimpregnowany i pomalowany perfekcyjnie. Kolor polecony przez firmę idealnie dopasowany do wyglądu domu. Widać, że ekipa zna się na tym, co robi i wkłada w swoją pracę przede wszystkim dużo serca. Pełen profesjonalizm!

facebook

Bardzo sprawna, fachowa usługa. Pan Grzegorz i Łukasz wykazali się nie tylko profesjonalizmem, ale też podeszli do tematu ze zrozumieniem. Mieszkam w centrum Krakowa. Pod domem rząd zaparkowanych aut. Ciężko manewrować. Panowie oczyścili i pomalowali dach, wygląda jak nowy, i nie uszkodzili żadnego samochodu. Zero jakichkolwiek szkód. Super.

google

Profesjonalna, rzetelna, staranna ekipa. Szybko, sprawnie, elegancko wykonana robota. Jakbym miał więcej dachów do pomalowania to też bym im zlecił. Polecam !

favore

W dniach 7-8 czerwca 2021 super team z firmy biotop, Rafał i Daniel wykonał czyszczenie i malowanie dachówki naszego bliźniaka w Gdyni Dąbrowie przy ulicy Kameliowej. W sumie ponad 400 m2 pomalowanej dachówki betonowej, dach skośny. Dom jest pod lasem więc był cały porośniety mchami i innymi porostami. Jesteśmy pod dużym wrażeniem tempa i jakości pracy wykonanej przez Rafała i Daniela. Z czystym sumieniem możemy każdemu polecić firmę biotop, a szczególnie młody ale już doświadczony team Rafała i Daniela 🙂

Średnia ocena ze wszystkich portali
Na podstawie 250+ opinii z 15 lat
4.95

KWALIFIKACJE? UDOKUMENTOWANE!

W biotop bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę. Ma przecież ona Ci służyć latami. Właśnie dlatego konsekwentnie uzupełniamy wiedzę. Uczestniczymy w specjalistycznych kursach i szkoleniach ucząc się najnowszych, światowych technologii. W kwestii standardów nie uznajemy kompromisów. Wiemy, że Ty też.

Accessibility