Rekrutacja 2024 - Grupa Biotop

Rekrutacja 2024

Dołącz do nas i zostań częścią dynamicznie rozwijającej się firmy, która dba o pracowników!

Wypełnij formularz

MYŚLENICE I OKOLICE !

Jeśli jesteś z Myślenic lub okolic i poszukujesz pracy, to mamy dla Ciebie idealną ofertę! Jesteśmy firmą Biotop, która zajmuje się profesjonalnym malowaniem dachów na terenie całej Polski. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy obecnie ludzi do obsługi myjek ciśnieniowych i agregatów malarskich.

Nasza grupa składa się z kilkunastu wyspecjalizowanych brygad, co potwierdza naszą pozycję lidera w tej branży. Nieustannie inwestujemy w najlepszy sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Podczas każdej renowacji wykonujemy nakładanie piany aktywnej, mycie ciśnieniowe myjką oraz malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym.

Nasze wymagania

Poszukujemy osób, które spełniają nasze wymagania, czyli posiadają prawo jazdy kat. B, są lojalne i zaangażowane w pracę oraz nie boją się pracy na wysokościach. Jeśli spełniasz te wymagania, jesteśmy przekonani, że poruszanie się na dachu nie sprawi Ci większej trudności. Nie musisz się również martwić, jeśli nie masz doświadczenia w obsłudze sprzętu malarskiego i myjącego, ponieważ te umiejętności nabędziesz z nami.

Oczekujemy od kandydatów uczciwości, rzetelności oraz dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy i wszelkich korzystnych działań, które przyczynią się dla dobrego wizerunku firmy. W zamian oferujemy szkolenia wysokościowe i branżowe, wysokie wynagrodzenie (od 30 do 100 zł za godzinę) oraz możliwość awansu na kierownika brygady i odpowiednią premię od wypracowanych kwot.

Nauczymy Cię wszystkiego!

Wspieramy rozwój naszych ludzi i dlatego zapewniamy:

  • szkolenia wysokościowe i branżowe
  • wysokie wynagrodzenie (od 30 do 100 zł za godz.)
  • możliwość awansu na kierownika brygady i odpowiednią premię od wypracowanych kwot
Gotowy do podjęcia nowych wyzwań w Biotop? Nie czekaj! Kliknij w przycisk, aby przejść do formularza Wypełnij formularz

Dołącz do Nas!

Wahasz się z wypełnieniem formularza? Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielem firmy!

Jesteśmy tu, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję. Jeśli masz wątpliwości lub szukasz dodatkowych informacji, które nie zostały poruszone na naszej stronie internetowej czy w filmie prezentacyjnym, nie wahaj się zadzwonić. Rozmowa z właścicielem firmy Biotop, Mikołajem Wincenciakiem, pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania dotyczące pracy w naszym zespole.

Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz pod numer 790-703-304 i dowiedz się więcej o tej ekscytującej możliwości!

Czekamy właśnie na Ciebie!

Właściciel firmy Biotop
Mikołaj Wincenciak

Zobacz nasze realizacje