Malowanie dachów Opolskie - Czyszczenie i mycie dachów Opolskie - Grupa Biotop
Malowanie dachów Opolskie

Malowanie dachów Opolskie

Twój dach jest w kiepskim stanie i obawiasz się, że konieczna będzie kosztowna wymiana dachówek lub blach? Wcale nie musi tak być! Dokładnie takie same efekty gwarantuje czyszczenie i malowanie dachów – opolskie to województwo, w którym możesz skorzystać z usług Grupy Biotop, czyli profesjonalnej firmy, która przywraca dachówką i dachom blaszanym nie tylko schludny wygląd, ale też pierwotne właściwości ochronne.

Malowanie dachów woj. opolskie
dlaczego warto?

Narażony na działanie czynników atmosferycznych i zabrudzenia dach po pewnym czasie traci na estetyce i jakości. Na szczęście, zachowując czujność, możesz nie dopuścić do eskalacji szkód. Ratunkiem są regularne przeglądy, solidne konserwacje oraz kompleksowe remonty. Wykona je dla Ciebie Grupa Biotop, a efekty jakie zauważysz to:

  • odporność dachu na mróz,
  • brak przecieków, wilgoci,
  • likwidacji mchów i porostów,
  • mniejsza przyczepność zabrudzeń.

Gdy naprawiony, pomalowany dach pokryjemy dodatkową powłoką zabezpieczającą to będziesz mógł cieszyć się jego estetycznym, odświeżonym wyglądem.

Mycie dachów Opole
i inne miasta w woj. opolskim

Czynności związane z utrzymaniem dachów w czystości realizujemy na terenie Opola, Nysy, Kłobudzka, Brzegu, ale też mniejszych miejscowości województwa opolskiego– Kędzierzyna-Koźle, Grodkowa czy Głubczyc. Dojedziemy, gdzie trzeba, aby wykonać mycie dachów lub ich naprawę.

Malowanie dachu w województwie Opolskim i Opolu

Remont dachu w Opolu
kiedy się zdecydować?

Zdarza się, że większe prace związane z naprawą i remontem dachu w Opolu odkładasz na później. Jednak nie warto z tym zwlekać! Lepiej wcześniej wezwać naszą ekipę, która kompleksowo zajmie się pokryciem, wykonując:

  • oględziny i weryfikację stanu technicznego dachu,
  • mycie dachu – usuwanie zabrudzeń emisyjnych, tłustych, zarodników mchów i porostów,
  • malowanie dachu,
  • impregnację dla lepszej ochrony przed czynnikami atmosferycznymi.

Odświeżony w ten sposób dach będzie się pięknie prezentował i odzyska utracony blask. W dodatku będzie stanowił faktyczną ochronę budynku przed deszczem, śniegiem i słońcem. Zmniejszy też straty energii. Komfort życia mieszkańców województwa opolskiego, którzy zamawiają usługę mycia i remontu dachów znacznie wzrośnie!

Malowanie dachówki województwo Opolskie

Malowanie dachów Opole i remont alternatywą dla wymiany dachu

Wymiana dachu na nowy to bez wątpienia ogromny wydatek i niezwykle pracochłonny remont. Na szczęście nie jesteś na niego skazany, jeśli odpowiednio wcześnie zareagujesz na niepokojące zmiany w wyglądzie i jakości dachówki czy blachy. Remont dachu w Opolu to znacznie lepsza opcja od zrywania starego i zakładania nowego dachu. Zwłaszcza że prace naprawcze są przez nas realizowane z zachowaniem najlepszych standardów.

Remont dachów Opole
i inne miasta

Działamy prężnie na terenie całego województwa opolskiego, zajmując się remontem dachów w Opolu, Nysie, Kluczborku, Brzegu, Namysłowie, Wołczynie, Krapkowicach, Głubczycach, Prudniku. Zapraszamy do kontaktu z Grupą Biotop!

Praca przy malowaniu dachówki betonowej

Ile kosztuje malowanie dachu – Opole?

W zależności od rodzaju farby i lokalizacji malowanie dachu to koszt około 35-60 złotych za metr kwadratowy. Jest to zatem koszt o wiele niższy niż wymiana pokrycia, jednak daje dokładnie takie same efekty!