Malowanie dachów Podkarpackie - Czyszczenie i mycie dachów Podkarpackie - Grupa Biotop
Malowanie dachów podkarpackie

Malowanie dachów podkarpackie

Nie dopuść do tego, aby Twój dach zaczął przeciekać. Malowanie dachów w podkarpackim z Grupą Biotop to usługa, dzięki której konieczność nagłego remontu dachu nie zaskoczy ani Ciebie, ani Twojego portfela. Czyszczenie i malowanie dachów w Rzeszowie i innych miejscowościach województwa podkarpackiego to okazja nie tylko do odświeżenia jego wyglądu, ale też przywrócenia pierwotnej jakości i wydłużenia jego żywotności. Regularne malowanie dachu pozwoli Ci odłożyć remont nawet o kilkadziesiąt lat, a kosztuje przy tym wielokrotnie mniej.

Malowanie dachów w podkarpackim
co zyskujesz?

Odświeżony wygląd dachu to tylko powierzchowna korzyść, jaką niesie malowanie dachów w Rzeszowie z Grupą Biotop. Do malowania używamy bowiem specjalistycznych farb, które charakteryzują się właściwościami ochronnymi. Dzięki nim dachówki odzyskują swoją pierwotną jakość i odporność, dzięki czemu:

  • wilgoć nie wnika w ich strukturę;
  • zamarzająca woda nie jest w stanie rozsadzić ich od środka;
  • mchy i porosty nie mogą się w nich łatwo zakorzenić;
  • zabrudzenia nie osadzają się łatwo na ich powierzchni.

Malowanie dachów blaszanych w Rzeszowie i okolicach odbywa się przy użyciu farb antykorozyjnych. Dzięki nim blachodachówki i blachy ceramiczne stają się bardziej odporne na postępowanie korozji.

Malowanie dachu w województwie Podkarpackim, Przemyślu, Mielcu

Malowanie dachów Rzeszów, Mielec, Przemyśl
hydrodynamiczna metoda pokrywania dachu farbą

W Grupie Biotop malujemy dachy metodą hydrodynamiczną – dzięki niej nakładamy farbę równomiernie i dokładnie, a cały proces trwa znacznie krócej i jest bardziej ekonomiczny niż tradycyjne malowanie.

Mycie dachów podkarpackie

Malowanie dachów w Rzeszowie i okolicach musi być poprzedzone dokładnym czyszczeniem dachówek lub blach. Dopiero po usunięciu wszystkich zabrudzeń możemy przejść do nakładania farby. Do czyszczenia dachów w podkarpackim wykorzystujemy specjalistyczne środki czyszczące o działaniu:

  • zmiękczającym różne zabrudzenia;
  • usuwającym tłuste i lepkie plamy na dachu;
  • neutralizującym zarodniki mchów i porostów.

Mycie dachów w Rzeszowie i okolicach wykonujemy jako konieczny etap przed malowaniem dachu. Jednak możesz zamówić czyszczenie także jako osobną usługę.

Mycie dachów podkarpackie, Rzeszów

Malowanie dachów Przemyśl, Mielec, Tarnobrzeg
przywróć estetykę swojego domu

Malowanie dachów w województwie podkarpackim z Grupą Biotop to możliwość wyboru spośród ponad 5000 odcieni różnych kolorów. Dzięki nim przywrócisz estetykę swojego domu. Jeśli masz problem z doborem barwy farby, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, w czasie której pomożemy Ci wybrać najlepszy kolor.

Czyszczenie i malowanie dachów w podkarpackim
gdzie świadczymy usługi?

Jeśli interesuje Cię malowanie i czyszczenie dachów na Podkarpaciu, skorzystaj z usług Grupy Biotop. Dojeżdżamy do klientów na terenie całego województwa, w okolice takich miejscowości, jak: Rzeszów, Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Stalowa Wola, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut.

Malowanie dachów Podkarpacie, Rzeszów, Mielec