Malowanie dachów Małopolska - Czyszczenie i mycie dachów Małopolska - Grupa Biotop

Malowanie dachów
małopolska

Po co wymieniać dach, skoro można w tańszy sposób osiągnąć ten sam efekt?

Malowanie dachu pozwoli Ci wydłużyć jego żywotność nawet o dwadzieścia lat, a koszty tego zabiegu będą kilkukrotnie niższe niż te związane z całkowitą wymianą dachówek lub blachy. Co więcej – koszty te można zaplanować, natomiast konieczność zakupu nowego materiału to najczęściej nagły i niespodziewany cios w portfel. Małopolska to jeden z regionów, gdzie możesz liczyć na pomoc Grupy Biotop w zakresie profesjonalnej renowacji dachów. Przekonaj się, że warto.

Gdzie pracujemy w województwie małopolskim?

Klikaj w kolejne pinezki na mapie, by sprawdzić w jakich miastach oferujemy nasze usługi! Każda z tych lokalizacji to miejsce, gdzie możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę i wsparcie. Mieszkasz w okolicy tych miast? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach i umówić się na spotkanie. Zapewniamy kompleksową obsługę zawsze tam, gdzie jesteś!

DARMOWA WYCENA

Nadzwyczajna jakość, zwyczajne ceny.

Tajemnica naszej skuteczności? Jakość zawsze wyższa niż cena. Od dachu wymagamy bardzo dużo — i słusznie, bo od niego zależy w ogromnym stopniu komfort życia i estetyka domu.

Zawsze staramy się, by ten wyjątkowo wysoki, wieloletni standard trwałości i wyglądu dachu klient otrzymał od nas w wyjątkowo dobrej cenie.

Bezpłatna wycena

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny naszych usług! Zadzwoń już teraz na 510-333-101, lub skorzystaj z formularza poniżej i otrzymaj błyskawiczną, niezobowiązującą wycenę satelitarną lub umów się na wizję lokalną – wszystko to całkowicie za darmo! Jesteśmy do Twojej dyspozycji także przez dowolny komunikator. Nie czekaj, poznaj atrakcyjność naszej oferty już dziś!

 

Malowanie dachów Kraków i Małopolska
co zyskasz?

Na odnawianiu starych pokryć dachowych znamy się jak mało kto! Pracujemy w tej branży ponad 17 lat – przez ten czas zdążyliśmy poznać wiele rodzajów farb i technik malarskich, dlatego wybierając naszą firmę masz pewność, że wybierasz to co najlepsze dla Twojego dachu. Korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów, które przez długie lata chronią zarówno dachówki jak i blachę.

Malowanie dachówek ceramicznych, betonowych, angobowanych, glazurowanych to sposób na odświeżenie wyglądu całego budynku, ale przede wszystkim poprawę ich pierwotnych właściwości, czyli odporności na:

  • wnikanie wody,
  • pękanie wskutek mrozu;
  • porastanie mchem i grzybami;
  • osadzanie się zabrudzeń.

Dodatkowo pomalowany dach zyskuje samoczyszczącą się powłokę, do której nie będą przylegały zabrudzenia i bez problemu będzie można spłukać je zwykłą myjką ciśnieniową.

Podobnych efektów można spodziewać się w przypadku pomalowania blachodachówki i blachy trapezowej. Dodatkową zaletą w tym przypadku jest zabezpieczenie tych materiałów przed korozją, która może szybko doprowadzić do ich zniszczenia.

Czyszczenie dachów Kraków i cała Małopolska
przed malowaniem

Zanim pomalujemy Twój dach, trzeba go skutecznie wyczyścić. Czyszczenie dachu w Krakowie i innych miastach Małopolski to dzięki Grupie Biotop gwarancja nie tylko skutecznego usunięcia powierzchownych zabrudzeń. Używamy specjalistycznych środków, dzięki którym:

  • usuwamy zabrudzenia emisyjne;
  • usuwamy z dachów tłuste plamy;
  • neutralizujemy zarodniki mchów i porostów.

Mycie dachu (Kraków i okolice) może być osobną usługą lub poprzedzać malowanie i impregnację.

Malowanie dachówki Kraków
i nie musisz wymieniać dachu

Dachówka traci swoje właściwości przez kontakt z czynnikami środowiskowymi – wilgocią, różnicą temperatur, promieniami UV, porastaniem przez mchy, kwaśne deszcze, smog itp. Przez te czynniki może ulegać uszkodzeniom. I nasza w tym głowa, żeby te właściwości zachowały. Malowanie dachu (Kraków) pomoże przywrócić dachówkom pierwotne właściwości ochronne, dzięki czemu będą skutecznie chronić głębsze warstwy poszycia nawet przez kilka-kilkanaście kolejnych lat, a Ty będziesz mógł inwestować swoje pieniądze w coś innego zamiast trzymać je na wypadek konieczności remontu dachu.

Malowanie blachy Kraków
zapomnij o rdzy

Wilgoć, kwaśne deszcze i zanieczyszczenia powietrza – mogą uszkodzić nie tylko dachówkę ale i blachę. Wyniszczający wpływ ma na nią także niewłaściwy montaż, który z czasem może prowadzić do przecieków i pojawienia się rdzy. Martwią Cię podobne problemy? Twoja blachodachówka, blacha trapezowa czy falista swoje lata świetności ma już dawno za sobą? Możemy Ci skutecznie pomóc i sprawić, że Twój dach będzie wyglądał jak nowy. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych farb i najnowszych technologii przy jej nakładaniu możemy dać Ci gwarancję, że przez ponad 20 lat kolor blachy się nie zmieni, a powłoka jaką stworzą farby będzie chroniła każdy rodzaj blachy. 

Malowanie dachu Małopolska
gdzie świadczymy usługi?

Malowanie dachów w Małopolsce z firmą Biotop to usługa, którą świadczymy w całej Małopolsce. Dzięki Grupie Biotop możesz liczyć na malowanie dachu w takich miastach, jak: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Sucha Beskidzka, Zakopane, Wadowice, Wieliczka.

Jesteśmy w całym kraju!

Biotop to największa firma z braży malowania dachów w Polsce. Nasi pracownicy są na miejscu w każdym województwie, a więc nie martw się że jesteśmy od Ciebie zbyt daleko. Posiadamy swoje własne zespoły specjalistów zatrudnionych bezpośrednio w naszej firmie. Zobacz jakie usługi wykonujemy w Twojej lokalizacji.