Malowanie dachów Małopolska - Czyszczenie i mycie dachów Małopolska - Grupa Biotop
Malowanie dachów Małopolska

Malowanie dachów Małopolska

Po co wymieniać dach, skoro można w tańszy sposób osiągnąć ten sam efekt? Malowanie dachu pozwoli Ci wydłużyć jego żywotność nawet o dwadzieścia lat, a koszty tego zabiegu będą kilkunasto- lub nawet kilkudziesięciokrotnie niższe cena wymiany dachówek czy blach. Co więcej – koszty te można zaplanować, natomiast konieczność wymiany to najczęściej nagły i niespodziewany cios w portfel. Malowanie dachu – Małopolska to region, gdzie możesz liczyć na profesjonalne usługi Grupy Biotop. Przekonaj się, że warto.

Malowanie dachów Kraków i Małopolska
co zyskasz?

Malowanie dachówek ceramicznych, cementowych, angobowanych, glazurowanych to sposób na odświeżenie wyglądu całego budynku, a także na to, by dachówki odzyskały swoje pierwotne właściwości, czyli odporność na:

  • wnikanie wody,
  • pękanie wskutek mrozu;
  • mchy i porosty;
  • osadzanie się zabrudzeń.

Pomalowany dach pokryje się samoczyszczącą powłoką, do której zabrudzenia nie będą przylegać i bez problemu będzie można spłukać je zwykłą myjką ciśnieniową.

Malowanie dachu Kraków – zainwestuj w swój blaszany dach

To samo tyczy się dachów z blachodachówki i blachy trapezowej. Warto co kilka lat uodpornić je na rdzę, dzięki czemu na Twoim dachu nie będzie postępować korozja, która może szybko doprowadzić do jego zniszczenia.

Malowanie dachu w województwie Małopolskim i Krakowie

Czyszczenie dachów Kraków i cała Małopolska
przed malowaniem

Zanim pomalujemy Twój dach, koniecznie trzeba go skutecznie wyczyścić. Czyszczenie dachu w Krakowie i innych miastach Małopolski to dzięki Grupie Biotop gwarancja nie tylko skutecznego usunięcia powierzchownych zabrudzeń. Używamy specjalistycznych środków, dzięki którym:

  • usuwamy zabrudzenia emisyjne;
  • usuwamy z dachów tłuste plamy;
  • neutralizujemy zarodniki mchów i porostów.

Mycie dachu (Kraków i okolice) może być osobną usługą lub poprzedzać malowanie i impregnację.

Czyszczenie i mycie dachów - Małopolska/Kraków

Malowanie dachówki Kraków
i nie musisz wymieniać dachu

Dachówka traci swoje właściwości przez kontakt z czynnikami środowiskowymi – wilgocią, różnicą temperatur, promieniami UV, porastaniem przez mchy, kwaśne deszcze, smog itp. Przez te czynniki może ulegać uszkodzeniom. I nasza w tym głowa, żeby te właściwości zachowały. Malowanie dachu (Kraków) pomoże przywrócić dachówkom pierwotne właściwości ochronne, dzięki czemu będą skutecznie chronić głębsze warstwy poszycia nawet przez kilka-kilkanaście kolejnych lat, a Ty będziesz mógł inwestować swoje pieniądze w coś innego zamiast trzymać je na wypadek konieczności remontu dachu.

Malowanie dachu Małopolska
gdzie świadczymy usługi?

Malowanie dachów w Małopolsce z firmą Biotop to usługa, którą świadczymy w całej Małopolsce. Dzięki Grupie Biotop możesz liczyć na malowanie dachu w takich miastach, jak: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Sucha Beskidzka, Zakopane, Wadowice, Wieliczka.

PROSTA I SZYBKA WYCENA

Skorzystaj z naszego prostego, intuicyjnego kalkulatora,
aby już teraz sprawdzić wycenę malowania Twojego dachu.

Wybierz spośród nawet 7000 kolorów RAL. Możemy dopasować również kolor do
przesłanej przez Ciebie próbki.

Efekt nowego dachu gwarantowany!