Malowanie dachów Małopolska - Czyszczenie i mycie dachów Małopolska - Grupa Biotop
Malowanie dachów Małopolska

Malowanie dachów Małopolska

Po co wymieniać dach, skoro można w tańszy sposób osiągnąć ten sam efekt? Malowanie dachu pozwoli Ci wydłużyć jego żywotność nawet o dwadzieścia lat, a koszty tego zabiegu będą kilkunasto- lub nawet kilkudziesięciokrotnie niższe cena wymiany dachówek czy blach. Co więcej – koszty te można zaplanować, natomiast konieczność wymiany to najczęściej nagły i niespodziewany cios w portfel. Malowanie dachu – Małopolska to region, gdzie możesz liczyć na profesjonalne usługi Grupy Biotop. Przekonaj się, że warto.

Malowanie dachów Kraków i Małopolska
co zyskasz?

Malowanie dachówek ceramicznych, cementowych, angobowanych, glazurowanych to sposób na odświeżenie wyglądu całego budynku, a także na to, by dachówki odzyskały swoje pierwotne właściwości, czyli odporność na:

  • wnikanie wody,
  • pękanie wskutek mrozu;
  • mchy i porosty;
  • osadzanie się zabrudzeń.

Pomalowany dach pokryje się samoczyszczącą powłoką, do której zabrudzenia nie będą przylegać i bez problemu będzie można spłukać je zwykłą myjką ciśnieniową.

Malowanie dachu Kraków – zainwestuj w swój blaszany dach

To samo tyczy się dachów z blachodachówki i blachy trapezowej. Warto co kilka lat uodpornić je na rdzę, dzięki czemu na Twoim dachu nie będzie postępować korozja, która może szybko doprowadzić do jego zniszczenia.

Malowanie dachu w województwie Małopolskim i Krakowie

Czyszczenie dachów Kraków i cała Małopolska
przed malowaniem

Zanim pomalujemy Twój dach, koniecznie trzeba go skutecznie wyczyścić. Czyszczenie dachu w Krakowie i innych miastach Małopolski to dzięki Grupie Biotop gwarancja nie tylko skutecznego usunięcia powierzchownych zabrudzeń. Używamy specjalistycznych środków, dzięki którym:

  • usuwamy zabrudzenia emisyjne;
  • usuwamy z dachów tłuste plamy;
  • neutralizujemy zarodniki mchów i porostów.

Mycie dachu (Kraków i okolice) może być osobną usługą lub poprzedzać malowanie i impregnację.

Czyszczenie i mycie dachów - Małopolska/Kraków

Malowanie dachówki Kraków
i nie musisz wymieniać dachu

Dachówka traci swoje właściwości przez kontakt z czynnikami środowiskowymi – wilgocią, różnicą temperatur, promieniami UV, porastaniem przez mchy, kwaśne deszcze, smog itp. Przez te czynniki może ulegać uszkodzeniom. I nasza w tym głowa, żeby te właściwości zachowały. Malowanie dachu (Kraków) pomoże przywrócić dachówkom pierwotne właściwości ochronne, dzięki czemu będą skutecznie chronić głębsze warstwy poszycia nawet przez kilka-kilkanaście kolejnych lat, a Ty będziesz mógł inwestować swoje pieniądze w coś innego zamiast trzymać je na wypadek konieczności remontu dachu.

Malowanie dachu Małopolska
gdzie świadczymy usługi?

Malowanie dachów w Małopolsce z firmą Biotop to usługa, którą świadczymy w całej Małopolsce. Dzięki Grupie Biotop możesz liczyć na malowanie dachu w takich miastach, jak: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Sucha Beskidzka, Zakopane, Wadowice, Wieliczka.