Malowanie dachów Śląsk - Czyszczenie i mycie dachów Śląsk - Grupa Biotop
Malowanie dachów Śląsk

Malowanie dachów Śląsk

Producent Twoich dachówek gwarantuje 80 czy nawet 100 lat żywotności? Jest to możliwe, ale wyłącznie dzięki regularnej pielęgnacji dachów i blachy. Malowanie dachu (Śląsk) to inwestycja nie tylko w jego wygląd, ale przede wszystkim w jego jakość. Przekonaj się, co zyskasz dzięki usługom Grupy Biotop.

Malowanie dachów woj. Śląskie
jakie niesie korzyści?

Malowanie dachów na Śląsku z Grupą Biotop nie tylko odświeży i poprawi wygląd obiektu, ale przede wszystkim sprawi, że dachówki ceramiczne, cementowe, angobowane, glazurowane oraz blachodachówki i blacha trapezowa odzyskają swoje właściwości ochronne. W jaki sposób malowanie dachówki (Śląsk) wydłuży żywotność Twojego dachu i podniesie jego odporność na czynniki zewnętrzne?

  • Dachówki zyskają warstwę ochronną, dzięki której woda nie będzie wnikać w ich strukturę.
  • Dachówka stanie się odporna na pękanie w wyniku zamarzającej wody.
  • Malowanie dachów neutralizuje zarodniki mchów i porostów. Na dachówkach pojawia się warstwa, która zapobiega ponownemu osadzaniu się zabrudzeń.
  • Blachodachówki i blacha trapezowa chronione są przed działaniem korozji.

 

Malowanie dachu w województwie Śląskim i Katowicach

Czyszczenie dachów Śląsk
przygotowanie do malowania lub osobna usługa

Zanim przejdziemy do malowania dachów, koniecznie trzeba je skutecznie oczyścić. Mycie dachu na Śląsku szczególnie powinno uwzględnić usuwanie zanieczyszczeń emisyjnych (spalin, sadzy, smogu), a poza nimi także usuwać lepkie i tłuste plamy, a także neutralizować zarodniki mchów, alg i innych porostów.

Czyszczenie dachów w Katowicach i innych miastach Śląska przez grupę Biotop odbywa się za pomocą specjalistycznych środków biobójczych i zmiękczających inne zabrudzenia, które następnie spłukiwane są myjkami ciśnieniowymi.

Czyszczenie i mycie dachów - Śląsk/Katowice

Malowanie dachu woj. śląskie
zamiast wymiany dachówek

Dach jest narażony bezpośrednio na wiele czynników, które obniżają jego jakość i skracają żywotność. Są nimi m.in. mrozy, promienie UV, zanieczyszczenia (soki z drzew, sadza, smog), kwaśne deszcze, wilgoć. Jeżeli nie zadbasz o swój dach, po kilkunastu latach może Cię zaskoczyć konieczność jego remontu. Regularne kontrolowanie stanu technicznego pokrycia oraz malowanie dachu pozwoli Ci odłożyć całkowity remont nawet o kilkadziesiąt lat. Co ważniejsze – koszty malowania możesz zawsze zaplanować.

Malowanie dachu w Katowicach i innych miastach Śląska przez Grupę Biotop przywróci dachówkom i blachom ich pierwotne właściwości ochronne.

Malowanie dachówki województwo Śląskie

Malowanie dachu Katowice
i inne miasta na Śląsku

Grupa Biotop świadczy swoje usługi w okolicach niemal wszystkich ośrodków miejskich na Śląsku. Miasta, w okolicach których możesz liczyć na malowanie dachów to Katowice, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory, Będzin, Bieruń, Cieszyn, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Pszczyna, Racibórz, Tarnowskie Góry Wodzisław Śląski, Zawiercie, Żywiec.