Malowanie dachów Wielkopolskie - Czyszczenie i mycie dachów Wielkopolskie - Grupa Biotop
Malowanie dachów wielkopolskie

Malowanie dachów wielkopolskie

Obawiasz się, że Twoje dachówki mogą niebawem zacząć przeciekać, pękać lub utracić jakość w jakikolwiek inny sposób? Nie czekaj, aż na głowę zacznie kapać Ci woda i całkowita wymiana dachu okaże się nieodzowna. Malowanie dachów w województwie wielkopolskim to usługa, dzięki której przywrócisz dachówkom i blachom dachowym pierwotną jakość nawet kilkanaście razy taniej niż przy wymianie pokrycia. Przekonaj się, jakie korzyści niesie malowanie dachu w Poznaniu, Lesznie, Kaliszu i innych miejscowościach w województwie wielkopolskim i zamów usługę już teraz.

Malowanie dachów Poznań
co zyskujesz?

Malowanie dachów w Kaliszu, Gnieźnie czy Pile to nie tylko odświeżenie wyglądu budynku. Głównym celem malowania dachów jest przywrócenie mu pierwotnych właściwości ochronnych. Nowy, nieskazitelny wygląd to natomiast pozytywny skutek uboczny! Jak to możliwe, że dzięki malowaniu dachów w województwie wielkopolskim dachówki odzyskują swoje właściwości jakościowe? Wszystko dzięki farbom, które dogłębnie wnikają w ich strukturę, zabezpieczając je przed wchłanianiem wilgoci, pękaniem na skutek mrozu czy porastaniem przez mchy.

Malowanie dachów w Lesznie, Pile i innych wielkopolskich miejscowościach sprawi, że nie będziesz musiał wymieniać pokrycia! Malowanie dachu daje taki sam efekt jak nowe dachówki, a koszt jest nawet kilkanaście razy niższy!

Malowanie dachów blaszanych
Poznań i okolice

Z Grupą Biotop możesz pomalować też dachy blaszane. Te najbardziej narażone są przede wszystkim na korozję. Nasze profesjonalne usługi malowania dachów w województwie wielkopolskim obejmują:

  • zdjęcie starej powłoki farby;
  • usunięcie ognisk rdzy;
  • nałożenie nowej powłoki

Dzięki której Twój blaszany dach będzie odporny na czynniki atmosferyczne, zanieczyszczenia i porastanie przez mchy.

Malowanie dachówki w Poznaniu/Wielkopolska

Malowanie dachów w Wielkopolsce
wydajna metoda malowania

Podczas malowania dachów w województwie wielkopolskim, stosujemy nowoczesną i wydajną metodę malowania hydrodynamicznego. Żadna inna metoda nie jest tak ekonomiczna, a przy okazji dokładna. Pomalujemy Twój dach równomiernie, przykrywając farbą każdy jego centymetr. Brak zacieków zapewni estetyczny efekt, a szybkie schnięcie farby nakładanej metodą hydrodynamiczną pozwoli nam jeszcze tego samego dnia pomalować drugą warstwę.

Czyszczenie dachów wielkopolskie

Zauważyłeś, że Twój dach jest mocno zabrudzony lub porasta mchem. Nie lekceważ tego! Zanieczyszczenia to nie tylko niska wartość estetyczna budynku, ale także realne zagrożenie dla jakości dachu. Nie ryzykuj, że Twój dach zacznie szybko tracić na jakości – zamów mycie dachów w Poznaniu lub innych miejscowościach w województwie wielkopolskim.

Malowanie dachów to niezbędne przygotowanie do malowania, ale możesz zamówić je także jako osobną usługę.

Mycie dachów Wielkopolska - Poznań

Malowanie dachów w Poznaniu
wybierz swój kolor

Możemy pomalować dach Twojego domu lub innego obiektu na dowolny kolor. W naszej ofercie znajduje się bowiem ponad 5000 odcieni różnych barw! Dzięki temu dobierzesz kolor tak, by idealnie wpisywał się w estetykę budynku i jego styl.

Malowanie i czyszczenie dachów w Wielkopolsce
gdzie świadczymy usługi?

Z usług Grupy Biotop możesz skorzystać na terenie całego województwa wielkopolskiego. Czyścimy i malujemy dachy w okolicach takich miejscowości, jak m.in.: Poznań, Kalisz, Piła, Leszno, Konin, Gniezno, Swarzędz, Luboń, Września, Ostrów Wielkopolski i Śrem.

Malowanie dachu woj. Wielkopolskie - Poznań