O nas - Grupa Biotop
Grupa Biotop:

Grupa Biotop:
DOSKONAŁY EFEKT NIE JEST DZIEŁEM PRZYPADKU

Malowanie i czyszczenie dachów – to nie brzmi skomplikowanie, prawda? Zupełnie inaczej jest jednak, jeżeli chce się to zrobić IDEALNIE.

Idealnie, czyli jak? Tak, że dach lśni, dom zachwyca, a efekty służą mieszkańcom przez lata. Skąd pewność, że biotop zapewni Ci taki efekt?

Po pierwsze ‒ stali, a nie sezonowi pracownicy, którzy doświadczenie zbierają od lat.

Po drugie ‒ najnowsze, spełniające europejskie standardy materiały.

Po trzecie ‒ efekty. Ponad 40 000 zadowolonych Klientów to nie jest dzieło przypadku.

Ludzie, którym chcesz zaufać

Malowanie i odświeżanie dachów to odpowiedzialna praca, która wymaga siły, inteligencji oraz zaangażowania. Właśnie dlatego grupa biotop to osoby związane z firmą od lat. Ich nic nie zaskoczy, oni wyprzedzą Twoje pytania, a efekt jaki zrobi na Tobie ich praca, będzie po prostu imponujący. Brzmi zaskakująco ambitnie?

Jednak to właśnie dlatego biotop ma tak doskonałe opinie i zlecenia z całej Europy.

Biotop malowanie dachów pracownik praca

Tylko najlepsze materiały

Zawsze korzystamy z najlepszych dostępnych materiałów: specjalnych farb, substancji ochronnych i sprzętu malarskiego. Najlepsi fachowcy muszą mieć sprzęt, który pozwoli im działać na 100%. Tylko wtedy klienci mogą być zadowoleni na 101%. Dlatego tak bardzo cieszą nas (częste) telefony od sąsiadów naszych klientów. Od początku jesteśmy wierni naszej dewizie: „Nic na skróty, wszystko na lata”. I ona działa!

malowanie dachów blachodachówka firma biotop Wieliczka Tarnów Rzeszów farba Royal

Zadowolenie klienta. Zawsze

To nasza pozornie prosta, ale tak naprawdę bardzo wymagająca strategia działania. Zadzwoń i przekonaj się, jak bardzo jest prawdziwa. Takie podejście pomogło nam zdobyć oraz, co ważne ‒ utrzymywać pozycję lidera. Być może od dawna szukasz sprawdzonych fachowców od dachów? Jeżeli tak ‒ z przyjemnością odbierzemy Twojego maila lub telefon i jak najlepiej Ci doradzimy. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a dach może wyglądać jak nowy ̶ i to na wiele, wiele lat.

Zadowolenie klienta pomalowanej dachówki

Zapraszamy

Grupa biotop

CZAS NA LEPSZY DACH

Lepszy: ładniejszy, czystszy, cieplejszy, trwalszy, w korzystniejszej cenie?

Nie wybieraj jednego, wybierz wszystko!

Przejdź w dół do kontaktu i zadzwoń teraz.

SŁUCHAJ NASZYCH KLIENTÓW, A NIE NAS

Najlepszą reklamą jest to, co mówią o nas inni. Oddajmy więc głos naszym Klientom. Wszystkie opinie są w stu procentach autentyczne.

Opinia pochodząca z Google

Źródło

Dach wygląda lepiej niż od nowości ! Pełen profesjonalizm. Dopasowali kolor do garażu na którym była nowa blachodachówka. Efekt przerósł moje oczekiwania.

Opinia pochodząca z facebook

Źródło

Dziękuję firmie Biotop za profesjonalne wykonanie usługi naprawy, impregnacji i pomalowania dachu. Praca wykonana ekspresowo, wszelkie niejasności wyjaśnione…a przede wszystkim wszystko odbyło się w przemiłej atmosferze.

Opinia pochodząca z facebook

Źródło

Pracownicy firmy Biotop super zorganizowani, praca wykonana szybko i profesjonalnie, wokół domu zero bałaganu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi malowania dachu i polecamy każdemu!!! Dziękujemy!

Opinia pochodząca z Google

Źródło

Z czystym sumieniem polecam firmę Biotop.Malowałem dachówkę ceramiczna ponad 300 m2 dachu miałem sporo wątpliwości przed malowaniem ale pracownicy firmy przekonali mnie,ze usługa będzie bardzo trwała i fachowo wykonana….po malowaniu efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania….efekt niesamowity dach wygląda jak nowy. Użyta została specjalistyczna farba..Teraz woda spływa po dachówce a nie nasiąka jak wcześniej. Polecam!

Opinie pochodząca z favore.pl

Źródło

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z grupą Biotop. Cenimy sobie, oprócz doskonałej jakości, wyjątkowy profesjonalizm, terminowość oraz pasję ludzi tworzących ten zespół.

Opinie pochodząca z favore.pl

Źródło

Polecam gorąco! Firma zrealizowała zlecenie w mgnieniu oka, dach zaimpregnowany i pomalowany perfekcyjnie. Kolor polecony przez firmę idealnie dopasowany do wyglądu domu. Widać, że ekipa zna się na tym, co robi i wkłada w swoją pracę przede wszystkim dużo serca. Pełen profesjonalizm!

Opinia pochodząca z facebook

Źródło

Bardzo sprawna, fachowa usługa. Pan Grzegorz i Łukasz wykazali się nie tylko profesjonalizmem, ale też podeszli do tematu ze zrozumieniem. Mieszkam w centrum Krakowa. Pod domem rząd zaparkowanych aut. Ciężko manewrować. Panowie oczyścili i pomalowali dach, wygląda jak nowy, i nie uszkodzili żadnego samochodu. Zero jakichkolwiek szkód. Super.

Opinia pochodząca z Google

Źródło

Profesjonalna, rzetelna, staranna ekipa. Szybko, sprawnie, elegancko wykonana robota. Jakbym miał więcej dachów do pomalowania to też bym im zlecił. Polecam !

KWALIFIKACJE? UDOKUMENTOWANE!

W biotop bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę. Ma przecież ona Ci służyć latami. Właśnie dlatego konsekwentnie uzupełniamy wiedzę. Uczestniczymy w specjalistycznych kursach i szkoleniach ucząc się najnowszych, światowych technologii. W kwestii standardów nie uznajemy kompromisów. Wiemy, że Ty też.