Tarnów - Grupa Biotop

Malowanie dachów
Tarnów

Tarnów – ta nazwa prawdopodobnie pochodzi od krzewów tarniny, których w przeszłości w tej okolicy było bardzo dużo. Roślina ta obecna jest nie tylko w nazwie miasta, ale także w lokalnych specjałach. Herbata „Tarnówka” czy nalewka z owoców tarniny o tej samej nazwie to napoje, które cieszą podniebienia zarówno mieszkańców, jak i turystów. Przypuszczamy, że ich popijanie w ogrodzie może być o wiele przyjemniejsze, jeżeli również krajobraz będzie cieszył wzrok. Mamy tu na myśli przede wszystkim zadbane budynki i ich dachy. Jako firma od ponad 17 lat świadczymy usługi profesjonalnego mycia i malowania wysłużonych pokryć dachowych. Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę, zachęcamy do kontaktu. Ze swojej strony gwarantujemy efekt nowego dachu, poprawę estetyki budynku i solidną ochronę między innymi blachy, dachówek, jak i gontu bitumicznego na długie lata.

Malowanie dachówki cementowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 9011

Malowanie blachy trapezowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 8004

Malowanie blachodachówki

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 7016

Malowanie blachy trapezowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 3005

Malowanie dachówki cementowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 8004

Malowanie blachy trapezowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 9005

Malowanie blachy trapezowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 8017

Malowanie blachy trapezowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 8004

DARMOWA WYCENA

Nadzwyczajna jakość, zwyczajne ceny.

Tajemnica naszej skuteczności? Jakość zawsze wyższa niż cena. Od dachu wymagamy bardzo dużo — i słusznie, bo od niego zależy w ogromnym stopniu komfort życia i estetyka domu.

Zawsze staramy się, by ten wyjątkowo wysoki, wieloletni standard trwałości i wyglądu dachu klient otrzymał od nas w wyjątkowo dobrej cenie.

Bezpłatna wycena

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny naszych usług! Zadzwoń już teraz na 510-333-101, lub skorzystaj z formularza poniżej i otrzymaj błyskawiczną, niezobowiązującą wycenę satelitarną lub umów się na wizję lokalną – wszystko to całkowicie za darmo! Jesteśmy do Twojej dyspozycji także przez dowolny komunikator. Nie czekaj, poznaj atrakcyjność naszej oferty już dziś!

 

Jesteśmy w całym kraju!

Biotop to największa firma z braży malowania dachów w Polsce. Nasi pracownicy są na miejscu w każdym województwie, a więc nie martw się że jesteśmy od Ciebie zbyt daleko. Posiadamy swoje własne zespoły specjalistów zatrudnionych bezpośrednio w naszej firmie. Zobacz jakie usługi wykonujemy w Twojej lokalizacji.