Wieliczka - Grupa Biotop

Malowanie dachów
Wieliczka

Wieliczka, od niepamiętnych czasów słynęła z przepięknych sadów i ogrodów. Wiele osób porównywało dawniej jej piękny krajobraz do Wenecji, mówiąc, że brakuje tam jedynie kanałów z gondolami. I choć obecnie główną atrakcją miasta stała się Kopalnia Soli – chętnie odwiedzana przez turystów, a ogrody zostały w dużej mierze zastąpione osiedlami i licznymi domami, jedno się nie zmieniło – dbałość mieszkańców o estetyczny krajobraz miasta. Wiele osób mieszkających w Wieliczce zdecydowało się już na skorzystanie z naszych usług mycia i malowania dachów, zarówno tych pokrytych blachą, dachówkami jak i gontem bitumicznym. Dołącz do tego grona i przekonaj się, że dzięki zastosowaniu najwyższej jakości farb i nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie zapewnić długotrwałą ochronę i estetyczny wygląd zarówno na dachach domów prywatnych, jak i budynkach przemysłowych.

 

Impregnacja dachówki ceramicznej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: -

Malowanie blachy trapezowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 7016

Malowanie dachówki betonowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 9005

Czyszczenie dachówki cementowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 8017

Malowanie dachówki ceramicznej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 7016

Malowanie dachówki betonowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 8004

Malowanie blachy płaskiej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 7047

Malowanie hali przemysłowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 7047

DARMOWA WYCENA

Nadzwyczajna jakość, zwyczajne ceny.

Tajemnica naszej skuteczności? Jakość zawsze wyższa niż cena. Od dachu wymagamy bardzo dużo — i słusznie, bo od niego zależy w ogromnym stopniu komfort życia i estetyka domu.

Zawsze staramy się, by ten wyjątkowo wysoki, wieloletni standard trwałości i wyglądu dachu klient otrzymał od nas w wyjątkowo dobrej cenie.

Bezpłatna wycena

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny naszych usług! Zadzwoń już teraz na 510-333-101, lub skorzystaj z formularza poniżej i otrzymaj błyskawiczną, niezobowiązującą wycenę satelitarną lub umów się na wizję lokalną – wszystko to całkowicie za darmo! Jesteśmy do Twojej dyspozycji także przez dowolny komunikator. Nie czekaj, poznaj atrakcyjność naszej oferty już dziś!

 

Jesteśmy w całym kraju!

Biotop to największa firma z braży malowania dachów w Polsce. Nasi pracownicy są na miejscu w każdym województwie, a więc nie martw się że jesteśmy od Ciebie zbyt daleko. Posiadamy swoje własne zespoły specjalistów zatrudnionych bezpośrednio w naszej firmie. Zobacz jakie usługi wykonujemy w Twojej lokalizacji.