Nowy Targ - Grupa Biotop

Malowanie dachów
Nowy Targ

Nowy Targ, to niewątpliwie serce Podhala, które zachwyca odwiedzających góralską architekturą i bogatą tradycją. Jako firma, bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że estetyka i funkcjonalność dachów w tym klimacie, to nie tylko tradycja, ale przede wszystkim dziedzictwo kulturowe, które trzeba zachowywać i pielęgnować dla przyszłych pokoleń. Nasze usługi malowania dachów są dostosowane do specyficznych warunków górskich, gwarantujemy, że stworzona przez nas powłoka zapewni zarówno ochronę pokrycia przed surową pogodą, jak i piękny wygląd, który będzie wpisywał się w lokalny krajobraz. Poprzez renowację starych pokryć dachowych, chcemy uwydatnić w domach i budynkach przemysłowych to co najlepsze, tak by ponownie cieszyły oczy, nie tylko turystów ale przede wszystkim mieszkańców. Skontaktuj się z nami i zyskaj piękny dach na kolejne kilkadziesiąt lat!

Malowanie dachówki cementowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 3003

Malowanie dachówki cementowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 3003

Malowanie dachówki cementowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 7016

Malowanie blachy trapezowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 6001

Malowanie blachodachówki

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 3011

Malowanie blachodachówki

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 3003

Malowanie blachy trapezowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 7047

Malowanie dachówki cementowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 8017

DARMOWA WYCENA

Nadzwyczajna jakość, zwyczajne ceny.

Tajemnica naszej skuteczności? Jakość zawsze wyższa niż cena. Od dachu wymagamy bardzo dużo — i słusznie, bo od niego zależy w ogromnym stopniu komfort życia i estetyka domu.

Zawsze staramy się, by ten wyjątkowo wysoki, wieloletni standard trwałości i wyglądu dachu klient otrzymał od nas w wyjątkowo dobrej cenie.

Bezpłatna wycena

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny naszych usług! Zadzwoń już teraz na 510-333-101, lub skorzystaj z formularza poniżej i otrzymaj błyskawiczną, niezobowiązującą wycenę satelitarną lub umów się na wizję lokalną – wszystko to całkowicie za darmo! Jesteśmy do Twojej dyspozycji także przez dowolny komunikator. Nie czekaj, poznaj atrakcyjność naszej oferty już dziś!

 

Jesteśmy w całym kraju!

Biotop to największa firma z braży malowania dachów w Polsce. Nasi pracownicy są na miejscu w każdym województwie, a więc nie martw się że jesteśmy od Ciebie zbyt daleko. Posiadamy swoje własne zespoły specjalistów zatrudnionych bezpośrednio w naszej firmie. Zobacz jakie usługi wykonujemy w Twojej lokalizacji.