Oświęcim - Grupa Biotop

Malowanie dachów
Oświęcim

Oświęcim, to miasto naznaczone tragiczną historią, które dzisiaj jest Miejscem Pamięci i Edukacji przyszłych pokoleń. Co roku odwiedza je ponad milion osób, dlatego jako firma staramy się zadbać o estetyczny wygląd budynków, które się tam znajdują. Specjalizujemy się w profesjonalnym czyszczeniu i malowaniu dachów. Nasze usługi obejmują zarówno budynki mieszkalne, jak i obiekty przemysłowe, a dzięki zastosowaniu najwyższej jakości farb i nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie zapewnić trwałe i zadowalające efekty. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i cieszyć się pięknym, odnowionym dachem przez wiele lat!

Malowanie dachówki cementowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 8004

Malowanie blachodachówki

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 8028

Malowanie dachówki cementowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 3003

Czyszczenie dachówki cementowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 3005

Malowanie dachówki ceramicznej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 9011

Malowanie blachodachówki

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 7016

Malowanie blachodachówki

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 6000

Malowanie blachy trapezowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 7016

DARMOWA WYCENA

Nadzwyczajna jakość, zwyczajne ceny.

Tajemnica naszej skuteczności? Jakość zawsze wyższa niż cena. Od dachu wymagamy bardzo dużo — i słusznie, bo od niego zależy w ogromnym stopniu komfort życia i estetyka domu.

Zawsze staramy się, by ten wyjątkowo wysoki, wieloletni standard trwałości i wyglądu dachu klient otrzymał od nas w wyjątkowo dobrej cenie.

Bezpłatna wycena

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny naszych usług! Zadzwoń już teraz na 510-333-101, lub skorzystaj z formularza poniżej i otrzymaj błyskawiczną, niezobowiązującą wycenę satelitarną lub umów się na wizję lokalną – wszystko to całkowicie za darmo! Jesteśmy do Twojej dyspozycji także przez dowolny komunikator. Nie czekaj, poznaj atrakcyjność naszej oferty już dziś!

 

Jesteśmy w całym kraju!

Biotop to największa firma z braży malowania dachów w Polsce. Nasi pracownicy są na miejscu w każdym województwie, a więc nie martw się że jesteśmy od Ciebie zbyt daleko. Posiadamy swoje własne zespoły specjalistów zatrudnionych bezpośrednio w naszej firmie. Zobacz jakie usługi wykonujemy w Twojej lokalizacji.