Myszków – Malowanie dachu hali przemysłowej produkującej obuwie - Grupa Biotop

Myszków – Malowanie dachu hali przemysłowej produkującej obuwie

  1. Wyzwanie:
    Ogromnym wyzwaniem była blacha mocno skorodowana i zabrudzona. Dodatkowo warunkiem otrzymania przez nas zlecenia było wykonanie nie tylko malowania dachu, ale nałożenie farby na cały budynek. Powłoka miała być gruba i jednolita, a przede wszystkim szczelna. Dlatego też nieakceptowaną przez inwestora kwestią były wpyłki. To sposób łączenia farby, zaprószenie często występujące u konkurencji – my nie możemy sobie na to pozwolić.
Malowanie płyty obornickiej
malowanie dachu i elewacji płyty obornickiej Katowice

Klient zdecydował się na naszą firmę ze względu na polecenie znajomego, u którego pracowaliśmy wcześniej. Zobaczył u niego zachwycający efekt w podobnej hali przemysłowej. Początkowo inwestor chciał wymienić blachę, ale ostatecznie zdecydował się na malowanie.

Malowanie elewacji wraz z oknami PCV na kolor grafitówy RAL 7021

Nasze zadanie polegało na malowaniu dachu i elewacji, parapetów, rynien, drzwi i bram garażowych. Wszystko miało być tylko w jednym kolorze. Wcześniej jednak musieliśmy odpowiednio przygotować poszycie dachowe. W jaki sposób? Pierwsza kwestia to mycie dachu. Użyliśmy do tego myjkę ciśnieniową. Następnie należało zabrać się za czyszczenie blachy, polegające na odgrzybianiu i odtłuszczaniu jej powierzchni. Dopiero po wykonaniu tych czynności i wyschnięciu powierzchni, zabraliśmy się za malowanie dachu i elewacji. Aby nie powstały wpyłki, musieliśmy malować elewację jednym ciągiem natrysku od góry do dołu z rusztowania. Użyliśmy mocnej farby Royal na gorąco w kolorze ciemnego grafitu RAL 7021 o satynowym półpołysku. . Nasza dwuosobowa ekipa ze wszystkim uwinęła się w ciągu 10 dni pracy.

EFEKT

Perfekcyjny, jakby wykonany w programie graficznym. Zdjęcia pokazują bardzo duże zadowolenia klienta z naszej wykonanej pracy. My zauważyliśmy, że efekt końcowy wywołał wielkie WOW. Znowu 🙂

PROSTA I SZYBKA WYCENA

Skorzystaj z naszego prostego, intuicyjnego kalkulatora,
aby już teraz sprawdzić wycenę malowania Twojego dachu.

Wybierz spośród nawet 7000 kolorów RAL. Możemy dopasować również kolor do
przesłanej przez Ciebie próbki.

Efekt nowego dachu gwarantowany!