) -->

CZYSZCZENIE DACHÓWKI

Żeby zabezpieczyć dachówkę przed zabrudzeniami polecamy stosowane do renowacji zabytków rozpuszczalnikowe impregnaty nano hydrofobowe z dodatkiem biocydów. Tylko takie produkty pozwalają skutecznie zabezpieczyć dach przed porastaniem mchów, alg i grzybów. Impregnaty silikonowe, siloksanowe i wodne nie spełniają naszych wymagań. Jako profesjonalny wykonawca nie stosujemy wodnych i pseudo-ekologicznyh produktów, które cechuje bardzo niska a nawet znikoma wytrzymałość. Zobacz ranking impregnatów >>>

Etap I Sprawdzenie stanu technicznego poszycia dachowego.

Etap II Nałożenie na dachówkę środka powierzchniowo-czynnego który głęboko penetruje dachówkę i neutralizuje wrośnięte algi, mchy, grzyby i porosty oraz zwalcza powstawanie nowych zarodników wewnątrz dachówki.

Etap III Ściągnięcie zabrudzeń myjkami wysokociśnieniowymi spalinowymi. Ciśnienie w myjkach jest tak dostosowane, aby dachówka nie została naruszona.

Etap IV Wymiana uszkodzonych dachówek – również tych gdzie jest potrzeba ich docięcia np. w koszach. Usługę naprawy dachówek dostajesz w cenie konserwacji!

Etap V Dokładne sprzątanie miejsca pracy.