MALOWANIE DACHÓW


BLASZANYCH

Etap I - Nałożenie na blachę środka powierzchniowo czynnego z emulgatorami i inhibitorami korozji, który neutralizuje wszystkie zabrudzenia a po kontakcie z wodą ulega pełnej biodegradacji.

Etap II - Mycie ciśnieniowe metodą water jetting o mocy 450 bar. Dzięki tej technice zrywane zostają luźne części farby, zabrudzenia tłuszcze i stare utlenione powłoki.

Etap III - Czyszczenie mechaniczne rdzy za pomocą szczotek zamontowanych na szlifierkach do min. St 2 i 3 (usunięta zgorzelina walcownicza i rdza).

Etap IV Przed malowaniem dachu następuje zabezpieczenie okien, kominów, koszów oraz miejsc które mogą być narażone na działanie lakierów. Malowanie blachy w miejscach newralgicznych wykonywane jest za pomocą pędzla lub wałka.

Etap V - Miejscowe zabezpieczenie ognisk korozji farbą podkładową ( nie dotyczy przemysłowych antykorozyjnych grunto-emalii, które zawierają pigmenty antykorozyjne)

Etap VI - Nałożenie pierwszej warstwy farby w wybranym kolorze z palety RAL ( do wyboru 215 kolorów dostępnych m.in w zakładce wizualizacje lub w naszej galerii)

Etap VII - Nałożenie drugiej warstwy farby w tym samym kolorze do uzyskania optymalnej grubości powłoki dla wybranego systemu malarskiego 

Cena kompleksowego malowania wraz z materiałem zaczyna się od 22 zł/m2 netto. W skład usługi wchodzą wszystkie potrzebne materiały wraz z farbą zawsze dla dwukrotnego malowania. Dla osób prywatnych obowiązuje podatek VAT 8% a dla firm 23%. Na wszystkie prace udzielamy gwarancję na okres 24-60 miesięcy, która jest uzależniona od zastosowanych materiałów, wielkości inwestycji, stopnia degradacji oraz skorodowania. Każda praca jest przez nas wyceniana telefonicznie lub mailowo.

  • Malowanie dachu w Jaworznie