) -->

MALOWANIE DACHÓW


BLASZANYCH

Etap I - Nałożenie na blachę środka powierzchniowo czynnego z emulgatorami i inhibitorami korozji, który neutralizuje wszystkie zabrudzenia a przy kontakcie z wodą ulega biodegradacji.

Etap II - Mycie ciśnieniowe za pomocą przemysłowych myjek spalinowych w technologii "Water Jetting" o mocy 700 bar. Za pomocą tej metody zostają zerwane luźne części farby, tłuste zabrudzenia i stare utlenione powłoki.

Etap III - Czyszczenie mechaniczne rdzy za pomocą szczotek zamontowanych na szlifierkach do min. St 2 i 3 (usunięta zgorzelina i rdza).

Etap IV Przed malowaniem dachu następuje zabezpieczenie okien, kominów, koszów oraz miejsc które mogą być narażone na działanie lakierów. Malowanie blachy w miejscach newralgicznych wykonywane jest tradycyjnie za pomocą pędzla i wałka.

Etap V - Miejscowe zabezpieczenie ognisk korozji farbą podkładową ( nie dotyczy przemysłowych antykorozyjnych grunto-emalii, które zawierają w sobie pigmenty antykorozyjne i fosforany cynku)

Etap VI - Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym z podgrzewaniem przepływowym na gorąco do momentu uzyskania odpowiedniej jakości, szczelności i grubości wybranego systemu malarskiego. Do wyboru 215 kolorów ze wzornika RAL. Przykładowe kolory dostępne w naszej zakładce wizualizacje lub w galerii.

Etap VII - Nałożenie drugiej końcowej farby nawierzchniowej do uzyskania minimalnej grubości 150um dla całego systemu malarskiego. 

Cena kompleksowego malowania wraz z materiałem zaczyna się od 22 zł/m2 netto. W skład usługi wchodzą wszystkie potrzebne materiały wraz z farbą zawsze dla dwukrotnego malowania. 

Na wszystkie prace udzielamy gwarancję na okres 24-60 miesięcy, która jest uzależniona od zastosowanych materiałów, wielkości inwestycji, stopnia degradacji oraz skorodowania. Każda praca jest przez nas wyceniana telefonicznie lub mailowo.

  • Malowanie dachu w Jaworznie