Myślenice - Grupa Biotop

Malowanie dachów
Myślenice

Myślenice, to malowniczo położone miasto u stóp Beskidu Wyspowego. Słynie z pięknych krajobrazów, wielu wydarzeń kulturalnych oraz sportowych i wysokiego poziomu szkolnictwa. Misją Biotopu jest to, by poprzez naszą pracę doceniać i odnawiać te budynki, które lata świetności mają już za sobą, tak by ponownie mogły cieszyć oczy swoich właścicieli i użytkowników. Nasze usługi obejmują mycie i malowanie dachów zarówno na domach jednorodzinnych, szkołach (których w Myślenicach nie brakuje), jak i obiektach przemysłowych. Podczas każdej realizacji doradzamy i staramy się zapewnić długotrwałą ochronę i estetyczny wygląd dachu. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości farb oraz nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie zagwarantować trwałe i zadowalające efekty. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i cieszyć się pięknym, odnowionym dachem przez wiele lat!

Malowanie blachodachówki

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 9011

Malowanie dachówki cementowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 3005

Malowanie dachówki cementowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 3003

Malowanie dachu blaszanego

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 7016

Malowanie dachówki ceramicznej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 9011

Malowanie dachówki betonowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 9005

Malowanie blachy trapezowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 7021

Malowanie blachy trapezowej

Ikona check - korzyści i zakres usługi Kolor: 7016

DARMOWA WYCENA

Nadzwyczajna jakość, zwyczajne ceny.

Tajemnica naszej skuteczności? Jakość zawsze wyższa niż cena. Od dachu wymagamy bardzo dużo — i słusznie, bo od niego zależy w ogromnym stopniu komfort życia i estetyka domu.

Zawsze staramy się, by ten wyjątkowo wysoki, wieloletni standard trwałości i wyglądu dachu klient otrzymał od nas w wyjątkowo dobrej cenie.

Bezpłatna wycena

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny naszych usług! Zadzwoń już teraz na 510-333-101, lub skorzystaj z formularza poniżej i otrzymaj błyskawiczną, niezobowiązującą wycenę satelitarną lub umów się na wizję lokalną – wszystko to całkowicie za darmo! Jesteśmy do Twojej dyspozycji także przez dowolny komunikator. Nie czekaj, poznaj atrakcyjność naszej oferty już dziś!

 

Jesteśmy w całym kraju!

Biotop to największa firma z braży malowania dachów w Polsce. Nasi pracownicy są na miejscu w każdym województwie, a więc nie martw się że jesteśmy od Ciebie zbyt daleko. Posiadamy swoje własne zespoły specjalistów zatrudnionych bezpośrednio w naszej firmie. Zobacz jakie usługi wykonujemy w Twojej lokalizacji.