Firma Biotop triumfuje na 23 edycji Targów Budowlanych w Gliwickiej Arenie! [WIDEO] - Blog Grupy Biotop
Firma Biotop triumfuje na 23 edycji Targów Budowlanych w Gliwickiej Arenie! [WIDEO]
< wszystkie artykuły

Firma Biotop triumfuje na 23 edycji Targów Budowlanych w Gliwickiej Arenie! [WIDEO]

Kategoria: Porady

Opublikowano: 27 października, 2023

2 minut
5/5 - (1 głosów)

W dniach 11-12 marca 2023 roku, w przestrzeni Gliwickiej Areny, odbyła się kolejna edycja Targów Budowlanych i Odnawialnych Źródeł Energii. Wydarzenie przyciągnęło 120 wystawców oraz tłumy odwiedzających, którzy przybyli, aby poznać nowości w świecie budownictwa i ekologicznych źródeł energii.

Sukces Biotopu

Jednak to firma Biotop stała się prawdziwym zjawiskiem tego wydarzenia. Firma nie tylko zdominowała rywalizację w konkursach, ale również skutecznie przyciągnęła uwagę odwiedzających, zdobywając w tym roku wszystkie 5 głównych nagród:

  1. Innowacyjny produkt – za unikatowe rozwiązania, które wprowadziła na rynek.
  2. Kreatywna prezentacja produktu na stoisku – za oryginalne i praktyczne przedstawienie swojej oferty.
  3. Nagroda Śląskiej Izby Budownictwa – za wkład w rozwój lokalnego sektora budowlanego.
  4. Nagroda Dziekana Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej – za połączenie funkcjonalności i estetyki w oferowanych produktach.
  5. Nagroda Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa – za profesjonalizm i wysokie standardy w każdym aspekcie działalności.
Nagrody na 23. edycji Targów Budowlanych i OZE
Nagrody na 23. edycji Targów Budowlanych i Odnawialnych Źródeł Energii

Ogromne zainteresowanie uczestników Targów

Popularność firmy Biotop na targach była widoczna gołym okiem. Stoisko firmy było jednym z najczęściej odwiedzanych, a zainteresowanie ofertą przełożyło się na konkretne korzyści biznesowe. Już podczas targów Biotop podpisał wiele umów, które zaowocują realizacją licznych projektów w najbliższej przyszłości.

Biotop Członkiem Śląskiej Izby Budownictwa

Dla firmy Biotop 23 edycja Targów Budowlanych i Odnawialnych Źródeł Energii była nie tylko okazją do prezentacji swojego dorobku, ale również potwierdzeniem pozycji lidera w zakresie malowania dachów w Polsce. Również z dumą informujemy, że staliśmy się Członkiem Śląskiej Izby Budownictwa. Uczestniczymy aktywnie w wielu seminariach budowlanych, cyklicznie podnosząc naszą wiedzę ogólną oraz śledząc zmiany w prawie budowlanym.

Dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco i możemy dostarczać naszym klientom najnowocześniejsze i najbardziej zgodne z obowiązującymi przepisami rozwiązania.

Biotop – sprawdzony partner w malowaniu dachów

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej firmy w dziedzinie malowania dachu jest  wyzwaniem. Dlatego stawiamy na transparentność i gotowość do odpowiedzi na każde pytanie. Regularnie uczestniczymy w prestiżowych targach branżowych w miejscowościach takich jak Warszawa, Poznań, Kielce, Gliwice czy Nowy Targ. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie systematycznie informujemy o naszych planowanych udziałach w tych wydarzeniach.

Spotkania na targach to doskonała okazja do osobistego poznania się, ale jeśli nie możesz nas tam odwiedzić, jesteśmy dostępni online i telefonicznie. Wierzymy w budowanie trwałych relacji z naszymi klientami opartych na zaufaniu i profesjonalizmie. 

Dodatkowo, pragniemy zwrócić Państwa uwagę na ofertę naszych bezpłatnych wycen – dostępnych w formie satelitarnej oraz klasycznej. Te niezobowiązujące usługi pozwalają na dokładne zorientowanie się w zakresie potencjalnych prac oraz kosztów.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z poniższego krótkiego formularza w celu złożenia zapytania o wycenę lub telefonicznie pod numerem 510-333-101

Jeden komentarz

  1. Lucyna pisze:

    Widziałam firmę na targach budowlanych budma w Poznaniu w 2023 roku. Stoisko zrobiło na mnie największe wrażenie i profesjonalne przedstawienie oferty. Brawo chłopaki 👏

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *